قهوه

خرید دانه قهوه میکس دارک اسپرسو

قهوه میکس دارک

قهوه میکس دارک ترکیبی از بهترین دانه های قهوه عربیکا و روبوستا می باشد که به عنوان یک قهوه اسپرسو در اختیار مشتریان برای خرید عمده قرار گرفته است. این قهوه های فله ای در کیسه های 15 کیلوگرمی با ترکیب 70 30 بسته بندی می شوند. میکس قهوه فوق به عنوان یک اسپرسو پرکافئین شناخته می شود که پیشنهاد می کنیم شما هم این نوع قهوه را انتخاب نمایید.

میکس نمودن دانه های قهوه از جمله فعالیت های تخصصی می باشد که زمان زیادی برای به دست آوردن یک نتیجه خوب و مطمئن نیاز می باشد.

در حال حاضر شاهد این مسئله هستیم که انواع میکس قهوه های اسپرسو، فرانسه و همچنین قهوه های ترک در بازار وجود دارد و هر فردی با توجه به ذائقه ای که دارد، یکی از آن ها را انتخاب می نماید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قهوه میکس دارک که ترکیب 70 درصد عربیکا و 30 درصد روبوستا می باشد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید عمده افرادی محسوب شود که به دنبال بیشترین درصد کافئین و طعم تلخ می باشند.[/box]

بهترین میکس قهوه اسپرسو

پیشنهاد بهترین میکس قهوه برای خرید عمده، بستگی به نیاز مشتریان خواهد داشت. در حال حاضر میکس قهوه پرکافئین موجود در این مرکز، توانسته رضایت مندی مشتریان بسیاری را جلب نماید.

در این میکس قهوه از بهترین دانه های قهوه روبوستا و عربیکا استفاده شده تا علاوه بر طعم مناسب، درصد کافئین مناسبی نیز داشته باشد.

همچنین میکس قهوه صد در صد عربیکا نیز از جمله پیشنهاداتی است که می تواند ارائه بهترین عطر و طعم را فراهم آورد.

قهوه میکس دارک

فروش قهوه میکس دارک

فروش دانه های قهوه در این مرکز به صورت رست روزانه و بر اساس سفارش مشتریان انجام می شود.

در حاضر شما این مزیت را دارید که علاوه بر انتخاب میکس قهوه های مورد نظر خود، رنگ رست آن را نیز مشخص نمایید.

ارسال سفارشات به کلیه شهرها از طریق باربری انجام می شود و شما عزیزان بر اساس وزن 15 کیلویی می توانید سفارشات خود را به ما ارائه نمایید.