قهوه

سفارش قهوه روبوستا ویتنام به صورت عمده

قهوه روبوستا ویتنام

قهوه روبوستا ویتنام از بهترین و پرفروش ترین دانه های موجود در بازار می باشد که موقعیت لازم برای سفارش عمده این نوع قهوه ها به شکل سبز و رست شده فراهم می باشد. قیمت ارزان این قهوه ها به همراه درصد کافئین بالایی که دارند از مهم ترین دلایلی است که به افزایش حجم فروش آن منجر شده است. این قهوه ها با اسکرین و اندازه های مختلفی وارد می شوند و این امر، به طور مستقیم برروی قیمت اعلام شده قهوه ها تاثیر می گذارد و اطلاعات کامل را در نتیجه همراهی می توانید کسب نمایید.

در بازار امروزی با توجه به تاثیراتی که نرخ ارز برروی قیمت قهوه ها گذاشته، قهوه ویتنام هنوز هم به عنوان یکی از قهوه های ارزان موجود در بازار می باشد که به نوبه خود حجم فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

از قهوه های ویتنام هم می توان به صورت خالص استفاده نمود و همچنین استفاده از آن در ترکیب قهوه های میکس شده نیز می تواند طعم ایده آلی را ایجاد نماید.

قهوه اسپرسو ویتنام

قهوه سبز روبوستا ویتنام

کارگاه های رست قهوه از جمله موقعیت هایی هستند که نیاز به خرید دانه قهوه سبز دارند و همانگونه که گفته شد قهوه سبز ویتنام از اصلی ترین نیازهای این گونه مشتریان می باشد.

واردات قهوه سبز ویتنام در کیسه هایی با وزن میانگین 60 کیلوگرم انجام می شود که این نوع قهوه ها پس از سفارش مشتری و خروج از انبار، برروی باسکول قرار می گیرند تا وزن خالص آن محاسبه شده و بتوان اطلاعات کاملی را در اختیار مشتریان قرار داد.

قهوه ویتنام روبوستا

قهوه روبوستا ویتنام لایت

رست لایت قهوه های ویتنام، آن را برای تهیه قهوه ترک، بسیار مناسب می نماید و در این زمینه استفاده از دستگاه های رستینگ پیشرفته و خارجی که به صورت تمام اتومات می باشند نیز سبب می شود تا کیفیت، عطر و طعم قهوه در حین عملیات رستینگ حفظ شده و در نهایت با کیفیت بالایی بتوان قهوه مورد نیاز خود را تهیه نمود.

قهوه روبوستا ویتنام

قهوه ویتنام مدیوم دارک و دارک

قهوه های دارک و مدیوم دارک از گزینه های مناسب برای تهیه قهوه اسپرسو، میکس قهوه پرکافئین و همچنین میکس قهوه های 70 30 می باشد که طعم تلخ و گیرایی بالایی را در قهوه ها ایجاد می نماید.

قهوه روبوستا ویتنام

به هر حال شما مشتریان با هر سلیقه و نیازی که باشید، این امکان را دارید که انواع قهوه های سبز و رست شده ویتنام و همچنین دیگر دانه های قهوه روبوستا و عربیکا را در این مرکز خریداری و سفارش دهید.

شرکت بازرگانی رادمان با رست و بسته بندی انواع قهوه های فله ای، موقعیت لازم برای پاسخگویی مشتریان سراسر ایران را از طریق این سایت، فراهم ساخته است.