کاکائو

مرکز پخش پودر کاکائو آفریقانا کجاست؟

پودر کاکائو آفریقانا

پودر کاکائو آفریقانا به صورت اینترنتی هم قابل پخش عمده می باشد که با انواع کدهای نچرال و آلکالایز، این پودر کاکائو ایرانی قابل فروش بوده و در حال حاضر، تامین نیاز کارخانه های تولیدی و قنادی ها از طریق این سایت با قیمت درب کارخانه انجام می پذیرد. واردات دانه های کاکائو از سواحل عاج به ایران با ظرفیت های بالایی انجام می شود تا در ایران نیز شاهد فراوری این دانه های روغنی بوده و بهترین مواد اولیه مورد نیاز در صنعت شکلات سازی و مواد غذایی فراهم شود.

مارک ایرانی آفریقانا در زمینه تولید و فراوری پودر کاکائو، کره کاکائو، خمیر کاکائو توانسته موفقیت های عظیمی کسب نماید و پودر کاکائو این برند نیز به نوبه خود، برای انواع مصارف صنعتی، رنگ بندی های گوناگونی را عرضه می نماید.

پودر کاکائو آفریقانا

پودر کاکائو f1 آفریقانا

این کد اختصاص به پودر کاکائو نچرال شرکت شیرین عسل دارد که از عطر و بو و طعم طبیعی برخوردار است و برای مصارفی همچون تولید هات چاکلت می تواند مناسب باشد.

همچنین در فعالیت های شکلات سازی، درصد کمی از این نوع پودر کاکائو آفریقانا استفاده می شود تا عطر و طعم لازم برای شکلات سازی تامین شود.

این نوع پودر کاکائو دارای رنگ بسیار روشن با درصد چربی 10 و 12 درصد می باشد.

پودر کاکائو آفریقانا

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین دما برای نگهداری این نوع پودر کاکائو، دمای 18 تا 22 درجه سانتی گراد می باشد و مدت دو سال، امکان نگهداری این محصول وجود دارد.[/box]

پودر کاکائو کیلویی f5 شیرین عسل

یکی از دیگر محصولات شرکت شیرین عسل، مربوط به کد f5 می باشد که این پودر کاکائو، آلکالایز شده بوده و اندکی به لحاظ رنگی از پودر کاکائو f1 تیره تر است و درصد چربی این محصول نیز 10 12 درصد می باشد.

در حال حاضر این نوع پودر کاکائو ایرانی برای فعالیت هایی که به رنگ بالایی نیاز ندارند، گزینه مناسبی می باشد و اگر در تولید خود تنها به طعم و عطر پودر کاکائو نیاز دارید، می توانید این محصول را انتخاب نمایید.

پودر کاکائو آفریقانا

پودر کاکائو f7 , f9 , f11 آفریقانا

پودر کاکائو آفریقانا با کد های معرفی شده نیز به ترتیب دارای رنگ های تیره به سمت دارک می باشند و به صورت آلکالایز شده نیز قابل عرضه خواهند بود.

در فعالیت های شکلات سازی از دو کد f7 و f9 بیشترین میزان مصرف مشاهده می شود و از کد f11 نیز که بسیار دارک و تیره می باشد، در اموری همچون شیرینی پزی و تولید کیک، بیسکویت و … که نیاز به رنگ بالاتری است، استفاده می شود.

پودر کاکائو آفریقانا

تمامی این نوع پودر کاکائوهای ایرانی با مارک آفریقانا، در کیسه های 25 کیلوگرمی بسته بندی می شوند و به منظور ارسال ساده و سریع و کم هزینه این نوع پودر کاکائوها، بهتر است که در پالت های 750 کیلوگرمی اقدام به سفارش نمایید تا شرایط امن و مطمئنی برای حمل و جا به جایی آن ها فراهم شود.