پاستیل

قیمت هر کیلو پاستیل فله ای ایرانی چقدر است؟

پاستیل فله ای ایرانی

پاستیل فله ای ایرانی بسته به برندهایی که دارند، از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار هستند. همچنین حجم خرید و سفارشات مشتریان نیز از دیگر مشخصه هایی می باشد که می تواند برروی قیمت های تمام شده برای خرید عمده پاستیل، تاثیر گذارد و با همراهی ما می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید. پاستیل های کیلویی با شکل های متنوع، بهترین مسیر سودآوری را برای شما شکل می دهند و تامین عمده خود را با بهترین مارک ها می توانید به انجام رسانید.

شرکت های ایرانی فعال در عرصه پاستیل سازی که تمرکز اصلی خود را به تولید پاستیل اختصاص داده اند بسیار محدود می باشند و شرکت پاستیل سازی ژل ژله به عنوان یکی از این کمپانی هایی است که تولید پاستیل های خوب و باکیفیت را در برنامه خود قرار داده است. اما سوال مهمی که هر فردی در گام نخست، از خود می پرسد، این است که برای خرید عمده این پاستیل ها، چه مبلغی باید پرداخت نماید؟

پاستیل فله ای ایرانی

قیمت پاستیل کیلویی ژل ژله

با قیمت های گذاری های جدید انجام شده توسط شرکت ژل ژله در مهر ماه سال 1397، هر کیلوگرم پاستیل ژل ژله با قیمت پایه 18000 تومان به بازار عرضه می شود و قیمتی که برای مصرف کننده این پاستیل ها ارائه شده، کیلویی 25000 تومان است.

حاشیه سود 30 درصدی در نظر گرفته شده برای فروشگاه های پاستیل و شکلات، این محصول را بسیار مناسب نموده است تا شما هم آن را انتخاب نمایید.

اما همانگونه که گفته شد، این قیمت برای خرید فروشگاه ها می باشد و مراکز پخش و عمده فروشی ها و بنک داران، از جمله افرادی هستند که با توجه به حجم های خرید خود، می توانند از درصد تخفیف های بالایی بهره مند شوند و این درصد تخفیف و آفرها، بسته به حجم های سفارشی مشتریان می تواند متفاوت باشد.

پاستیل فله ای ایرانی

سفارش انواع پاستیل فله ای ایرانی

پاستیل فله ای ایرانی با مارک ژل ژله را در این مرکز می توانید با کامل ترین تنوع انتخاب نمایید ضمن آن که محصولات جدید این شرکت نیز با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب عرضه می شود.

پاستیل فله ای ایرانی

پاستیل های دوسرپیچ ژل ژله به عنوان یک محصول خوب و ارزان قیمت در بازار کنونی می باشد که قیمت پایه آن در این بازه زمانی، 14000 تومان می باشد.

متقاضیان می توانند ضمن ارتباط با واحد فروش شرکت بازرگانی رادمان، سفارشات عمده در زمینه پاستیل ایرانی ژل ژله را ارائه نمایند و در کمترین زمان نیز آن را دریافت نمایند.