پاستیل

قیمت پاستیل کیلویی خارجی

قیمت پاستیل کیلویی

قیمت پاستیل کیلویی با انواع مارک های خارجی در این مرکز به صورت روزانه اعلام می شود. پاستیل های ببتو، پلی، ویدال، فینی از انواع مارک های قابل فروش در این سایت می باشند که شما مشتریان برای خرید عمده خود از پاستیل هایی با رنج قیمت کیلویی 26000 تومان تا 66000 تومان می توانید با ما همراه باشید. امکان خرید عمده پاستیل های خارجی در این سایت برای تمامی شهرها در کمترین زمان فراهم شده است.

امروزه فعالیت های تجاری در عرصه پاستیل، بسیار سودآور شده و همین امر افراد بسیاری را به این بازار علاقه مند نموده است. اما نکته ای که وجود دارد، این امر خواهد بود که مشتریان برای خرید عمده پاستیل و تجارت در این بازار، نیاز به آگاهی از قیمت های روز و دست اول خواهند داشت که در ادامه، لیستی از قیمت پاستیل کیلویی با انواع مارک های مختلف را در اختیار شما قرار می دهیم.

محصول وزن بسته بندی قیمت به تومان
پاستیل ببتو یک کیلوگرم 51000
پاستیل هاریبو یک کیلوگرم 51000
پاستیل جلوپی یک کیلوگرم 36000
پاستیل پلی یک کیلوگرم 26000
پاستیل گلوسیناس یک کیلوگرم 51000
پاستیل ویدال یک کیلوگرم 56000
پاستیل نواری و مدادی 1200 گرم 66000
پاستیل بستنی ببتو یک کیلوگرم 54000

خرید پاستیل کیلویی خارجی

هر یک از این مارک پاستیل های خارجی با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است، می تواند مورد نیاز بخش قابل توجهی از مشتریان در بازار باشد اما مسئله مهمی که در این میان وجود دارد، مربوط به نحوه سفارش عمده این پاستیل های کیلویی می باشد.

در همین زمینه شرکت بازرگانی رادمان با تیم پشتیبانی قوی خود، این امکان را فراهم ساخته است که بستری فراهم آورد تا مشتریان در هر نقطه از ایران که هستند، بتوانند اقدام به ثبت سفارش نمایند و در حال حاضر با توجه به این که یکی از نیازهای مشتریان، خرید پاستیل با شکل هایی خاص می باشد، این اطمینان را به شما می دهیم که سفارشات شما مطابق با نمونه های درخواستی خواهد بود.

قیمت پاستیل کیلویی

همچنین به منظور بهبود پاسخگویی و کسب رضایت مشتریان، این تضمین وجود دارد که در صورت عدم تطبیق بار ارسال شده با لیست درخواستی شما، بدون هیچ گونه سوالی، بار شما برگشت داده شود و انجام این امر، هیچ گونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

اگه از مشتریان ما نیستید، می توانید برای اولین بار اقدام به تماس با ما نمایید تا در صورت رضایت مندی، شما هم از مشتریان ثابت ما شده و بتوانیم همکاری های سودآوری را در کنار هم داشته باشیم.

منبع: pastilco.ir