شکلات خارجی

خواص شکلات شیری خارجی

آیا شکلات شیری برای سلامتی مفید است؟ چه ویتامین هایی در شکلات های شیری موجود است؟ خواص شکلات شیری که در انواع برند های خارجی و ایرانی در بازار هستند چیست؟ آیا شکلات شیری باعث کم خونی میشود؟شکلات شیری یکی از زیر مجموعه های شکلات است، همانطور که قبلا گفتیم ترکیبات این شکلات عبارت است از: کره کاکائو، شکر، کاکائو، شیر و افزودنی های دیگر.

امروزه به دلیل افزایش بیماری ها افراد به سلامتی خود نسبت به قبل بیشتر اهمیت می دهند، و سعی بر این دارند که محصولاتی را انتخاب کنند، که علاوه بر این که ارزش غذایی بیشتری دارند سلامتی آنها را نیز حفظ کند.

با توجه به طعم خوشمزه شکلات افراد زیادی شکلات را در سبد غذایی خود جای داده اند و برای بعضی از افراد جز لاینفک زندگیشان محسوب می شود.
در بین قشر عظیم مردم شاید به توان گفت کودکان بیشتر شکلات را دوست دارند. ولی مادران این کودکان دغدغه این را دارند که آیا این شکلات برای سلامتی کودکان ما و یا حتی خود ما مفید است یا مضر.

باید گفت که شکلات ها دارای ویتامین ها هستند به عنوان مثال در هر 100 گرم شکلات شیری 18 درصد کلسیم، 13 درصد ویتامین ب 12، 13 درصد آهن و 15 درصد منیزیوم می باشد.

با اطلاعات بالا میتوانیم نتیجه بگیریم که شکلات برای سلامتی مفید است.

عده ای از مردم فکر میکنند که خوردن شکلات باعث کم خونی میشود ولی با توجه به اطلاعات بالا می توان این تفکر را نادرست دانست.

ولی باید خاطر نشان کرد که در مصرف هر چیزی باید اصل اعتدال را رعایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *