تجارت قهوه ی اصل

به طور کلی، قهوه کسب و کار اصلی پس از صادرات نفت دومین قهوه بزرگ دنیا است. در امریکای لاتین این محصول اهمیت زیادی دارد.

در این زمینه باید توجه داشت که قهوه ساز منبع یکی از نوشیدنی‌های محبوب در جهان است. مصرف قهوه در سراسر جهان در حال افزایش است. به همین دلیل قهوه در جهان ضروری و عملی است.

بازار جهانی دارای دو نوع قهوه است: روبوستا و عربیکا. تولید قهوه روبوستا عمدتا در ویتنام، اسیای جنوب شرقی و افریقا است. قهوه عربیکا در امریکای جنوبی می تواند وارد مرحله تولید شود. در سال های اخیر، تجارت قهوه در کشور ما نیز شاهد یک روند رشد بوده است. انها افزودند که ایندۀ این صنعت چشم انداز خوبی دارد.

باید توجه داشت که قهوه یکی از مهم‌ترین کالاهای راهبردی و کاربردی در جهان است. برزیل همچنین بزرگترین تولیدکننده قهوه در جهان است.

طبق تحقیقات و آمار صورت گرفته شده مصرف روزانه قهوه در کشورها به این صورت است که هر فرد برزیلی روزانه به طور متوسط ۴/۸ کیلوگرم قهوه در سال (۱۳۲ گرم) مصرف قهوه دارد. در هر روز، بلژیک به طور متوسط ۱۴۳ گرم قهوه مصرف می کند. در المان، ۲.۵ کیلوگرم در هر نفر در سال؛ قهوه در سال ۱۶۷۳ در بخش شمالی کشور مشهور شد.

مردم المان روزانه ۱۴۳ گرم قهوه مصرف می‌کنند. در دانمارک سالانه ۳٫۵ کیلوگرم برای قهوه مصرف می‌شود و در شمال اروپا یکی از بیشترین مصرف‌کنندگان در جهان است. هر فرد دانمارکی قهوه را با ۱۴۶ گرم در روز مصرف می‌کند و قیمت قهوه دانمارکی یکی از گرانترین قیمت‌های جهان است. سرستان ۴٫۵ کیلوگرم قهوه در سراسر جهان مصرف می‌کند و مردم این کشور بیشتر قهوه‌های غنی و سنگین مصرف می‌کنند. قهوه ترکیه نیز بسیار محبوب است، با شیرین کننده های مصنوعی و میوه. مصرف روزانه قهوه ۱۴۹ گرم است.

اتریش در سراسر جهان به خاطر موسیقی کلاسیک و اهنگسازی اش مشهور است. در کل، متوسط مصرف روزانه قهوه برای هر نفر در اتریش ۱۵۱ گرم است. در اسلوونی، ۱٫۶ کیلوگرم در سال با قهوه مصرف می‌شود و این کشور در فنجان‌های بسیار کوچک به کار گرفته می‌شود. قهوه گاهی با شیر یا خامه زرد مصرف می شود. جمعیت اسلوونیایی در حدود ۲ میلیون نفر است، و همه در کشور روزانه ۱۶۸ گرم قهوه مصرف می کنند.

هلند ۶/۷ کیلوگرم قهوه به ازای هر نفر در سال مصرف می‌کرد و یک تبعه هلندی به طور متوسط روزانه ۱۸۴ گرم مصرف می‌کرد. در نروژ، ۲٫۷ کیلوگرم در سال مصرف می‌شود. همانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی، قهوه در ابتدای قرن ۱۸ در میان ثروتمندان نروژ محبوب و مصرف شده بود. در ان زمان نروژ فقیر بود و بیشتر دانمارکی‌ها به نروژ کمک کردند. قهوه در نروژ معمولا در طول صبح یا بعد از شام به عنوان دسر مصرف می شود. مردم نروژ یکدیگر را برای نوشیدن قهوه و خوردن کیک و شیرینی دعوت می کنند. متوسط مصرف قهوه برای هر نفر در نروژ دو فنجان در روز است.

فنلاند ۶.۹ کیلوگرم قهوه به ازای هر نفر در سال مصرف می کند و اولین عنوان را در جهان دارد. قهوه یک نوشیدنی بسیار محبوب در کشور است و روزانه توسط بسیاری از افراد با مشاغل مختلف سرو می شود. در فنلاند قهوه معمولا متمرکز و مصرف شده به عنوان قهوه ترک است.

اهمیت تجارت قهوه‌ی اصل

با توجه به محبوبیت شگفت‌انگیز ان، کسب و کار اصلی قهوه در بسیاری از نقاط جهان طرفداران دارد. در نتیجه، تجارت قهوه به ویژه در میان اقتصاددانان و بازرگانان به ویژه در سال های اخیر افزایش یافته است.

این محصول مشتریان زیادی دارد و از خارج تقاضای زیادی دارد.

کشورهایی مانند روسیه, فرانسه, قطر, امارات متحده عربی, بنا بر این مواردی وجود دارد که مردم ان کشور احساس قهوه را جذب می کنند.

از انجا که این محصول حاوی مقدار زیادی انتی اکسیدان است، می تواند به افراد مبتلا به افسردگی برای درمان کمک کند.

همچنین در مدل‌های مختلف بسته‌بندی قهوه عرضه می‌شود که هر کدام قیمت مناسب و قیمت قابل قبول دارند.

همچنین می‌توانید این محصول را حتی به کشورهای خارجی صادر کنید زیرا مزایای قهوه ان بیشتر از یک فروش بالا است.

پس بهترین گزینه برای داشتن یک روز کامل با کیفیت و یک بدن سالم قهوه است، که شما می توانید همه انواع ویژگی با مصرف مناسب و به موقع را جذب کنید.

باید توجه داشت که به دلیل اهمیت قهوه در کشورهای امریکای جنوبی, برای این کالای تجاری وزارتخانه ای تاسیس شد. در کشور ما قهوه یک نوشیدنی لوکس است. قهوه یک کالای استراتژیک بین المللی محسوب می شود.

و همچنین قابل ذکر است مردم می توانند برای بدن خود قهوه استفاده کنند در حالی که قهوه در جهان امروز بیشتر رایج است.

قهوه که دارای گونه های مختلف خواهد بود، به دلیل ویژگی ها و مزایای بالا امروز به یک نوشیدنی پرطرفدار تبدیل شده است.

همچنین کسانی هستند که در کبد مشکل دارند، که بهترین گزینه برای درمان این بخش از بدن قهوه است.

قهوه به دلیل بسته بندی های متنوع و ویژه, محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

بنابراین تولید کنندگان این محصول در بسته بندی های مختلف مانند کارتن، کاغذ، قوطی و غیره ان را اماده کرده و به مشتریان عزیز تحویل می دهند.

قهوه، که مردم را در طول روز خوشحال می کند، یک محصول ویژه از کاهش وزن است که امروز به یک نگرانی عمده حل شده است.

قهوه خانه ویژگی های دیگری هم دارد و هر ویژگی به سیستم ایمنی بدن فرد بستگی دارد.

به دلیل مصرف بالای سرانه قهوه در جهان، بیشتر سرمایه گذاران اقتصادی و بازرگانان کشورهای مختلف از قهوه اصلی در دستور کار خود استفاده می کنند. علاوه بر این، قهوه به بخشی از شیوه زندگی مردم در کشورهایی مانند ژاپن، اروپا و امریکا تبدیل شده است. در زمینه تجارت قهوه پس از برزیل، کشورهای ویتنام، کلمبیا، اندونزی و اتیوپی در مرحله بعدی قرار گرفتند. کشورهایی مانند هند، هندوراس، اوگاندا، مکزیک و گواتمالا نیز در تولید قهوه مطالب بسیاری برای گفتن دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا