قهوه

قیمت عمده پودر قهوه کلاسیک هندی

قیمت قهوه کلاسیک

پودر قهوه کلاسیک با مارک هندی برمک و توبک و در کارتن های 25 کیلویی وارد بازار کشور می شود. قیمت عمده این محصول با وجود وابستگی شدید به نرخ ارز، از طریق این سایت به صورت مستقیم و روزانه ارائه می شود. می توانید خرید عمده انواع دانه قهوه و همچنین قهوه های فوری و .. را با یک تماس به انجام رسانید.

یکی از محصولاتی که در صنعت قهوه تولید و دارای کارایی گسترده ای می باشد، مربوط به پودر قهوه کلاسیک و گلد می باشد.

از پودر قهوه های فوری علاوه بر این که در تولید انواع نوشیدنی استفاده می شود، می توان به عنوان ماده اولیه در صنعت مواد غذایی، تولید شکلات و شیرینی جات و انواع کیک و کلوچه نیز استفاده نمود.

پودر قهوه های هندی به دلیل دارا بودن قیمت های مناسب با توجه به کیفیت بالا، مورد استقبال بیشتری از سمت مشتریان قرار گرفته اند.

پودر قهوه کلاسیک توبک

توبک به عنوان یکی از برندهای معروف هندی عرضه کننده پودر قهوه فوری می باشد و واردات این محصول به بازار ایران نیز با ظرفیت های قابل توجهی انجام می شود.

علاوه بر این، پودر قهوه گلد هم یکی از دیگر محصولاتی است که با وجود کارایی بالا، با حجم های بالا وارد ایران شده و بهترین راه در مسیر عمده فروشی آن ارائه می شود.

این پودر قهوه های گرانولی در کارتن های 25 تولید می شوند و عمده فروشی این محصول نیز با حداقل سفارش یک کارتن امکان پذیر خواهد بود.

پودر قهوه کلاسیک

نحوه سفارش قهوه فوری فله

با توجه به کارایی گسترده ای که برای قهوه های فوری فله ای وجود دارد، این محصول برای عرضه مستقیم در بازار کلیه شهرها به صورت اینترنتی آماده فروش عمده می باشد.

در حال حاضر مشتریان این امکان را دارند که ضمن تماس با واحد فروش و ثبت سفارش خرید عمده قهوه های مورد نیاز خود، در کمترین زمان به سفارشات خود دست یابند.