قهوه

فروش انواع دانه قهوه استارباکس اسپرسو

دانه قهوه استارباکس

دانه قهوه استارباکس در انواع نمونه های اسپرسو، گواتمالا، سوماترا، اتیوپی، کنیا و … به فروش عمده می رسد. واردات این قهوه های آمریکایی به کشور ما در حجم های محدودی انجام می شود و در حال حاضر همین امر موجب آن شده تا افراد سودجو با توجه به نیاز بازار به این نوع قهوه های باکیفیت، اقدام به بسته بندی های مشابه با این برند نمایند. در این جا می توانید اطلاعات کاملی در خصوص انواع قهوه های استارباکس و روش های تشخیص نمونه های تقلبی آن کسب نمایید.

قهوه استارباکس از برندهای مطرح در بازار جهانی می باشد که با توجه به تحریم هایی که از سمت آمریکا انجام شده، امکان واردات این نوع قهوه به ایران به صورت قانونی و مجوزدار وجود ندارد و همین امر موجب محدودیت هایی در حجم واردات دانه قهوه استارباکس می شود.

دانه قهوه استارباکس

افراد فرصت طلب در بازار ایران، همواره به دنبال موقعیت هایی هستند که برای سودآوری بیشتر خود اقدام نمایند و تولید قهوه های استارباکس تقلبی از جمله اقداماتی است که امروزه در بازار ایران، بسیار مشاهده می شود و با قیمت های گزافی به مشتریان عرضه شده حال آن که کیفیت مورد نظر را ندارد.

با معرفی انواع قهوه های استارباکس و اطلاعات دقیق در خصوص این محصولات، شما هم می توانید قهوه هایی مطمئن را خریداری نمایید.

دانه قهوه استارباکس اسپرسو

در سراسر جهان، همواره قهوه های ترکیبی، از حجم فروش بالاتری برخوردار هستند و قهوه اسپرسو استارباکس نیز از جمله مواردی است که به نوبه خود توانسته نیاز مشتریان را پاسخ دهد.

دانه قهوه استارباکس

این قهوه از ترکیب دانه های قهوه آسیایی و قهوه های آمریکای لاتین تشکیل شده است و رست دارک این دانه های قهوه سبب شده تا طعم گیرایی را به همراه داشته باشد. عطر و بوی قوی قهوه اسپرسو این برند نیز از دیگر مشخصه هایی است که سبب شده تا مخاطبان زیادی به سمت این قهوه روی آورند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اضافه کردن طعم کارامل به این قهوه، در دلنشینی بیشتر و ایجاد یک طعم شیرینی، تاثیر بسزایی داشته است.[/box]

قهوه مدل گواتمالا استارباکس

در کشور گواتمالا یک دره با خاک غنی آتشفشانی با نام آنتیگوا وجود دارد که بهترین درختان قهوه با طول عمر 100 ساله در این منطقه قرار دارند و همین مسئله سبب شده تا قهوه هایی با طعم خاص و منحصر به فرد را از این موقعیت مکانی بتوان برداشت نمود.

شرکت استرباکس در زمینه قهوه های خود، همواره به دنبال قهوه هایی خاص می باشد و قهوه گواتمالا هم می تواند یک گزینه خاص و منحصر به فرد محسوب شود.

دانه قهوه استارباکس

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]تجربه بی نظیری با انتخاب قهوه های گواتمالا می توانید داشته باشید چرا که این قهوه ها دارای طعم لیمو و شکلات به همراه ادویه های نرم می باشد.[/box]

دانه قهوه اتیوپی استارباکس

انتخاب قهوه های اتیوپی توسط شرکت استارباکس هم به عنوان یکی از بهترین ها می باشد و شرکت استارباکس همواره با هدف افزایش کیفیت قهوه های خود، به صورت دست چین، بهترین قهوه ها را انتخاب می نماید و در بخش رستینگ نیز از یک تیم قوی و تخصصی استفاده می نماید تا عطر و طعم قهوه در حین عملیات رست، از بین نرود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]طعم مرکبات و کاکائو تلخ، به عنوان طعم قالب قهوه های اتیوپی می باشد که با رست مدیوم توسط شرکت استارباکس عرضه می شود.[/box]

قهوه استارباکس سوماترا

قهوه های 100% عربیکا همواره به افرادی پیشنهاد می شود که به تازگی شروع به مصرف قهوه نموده اند و طعم تلخی را دوست ندارند.

قهوه سوماترا استارباکس نیز به عنوان یکی از این نوع قهوه هایی می باشد که به صورت صد در صد عربیکا تولید می شود و این نوع قهوه نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد.

دانه قهوه استارباکس

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اگر به دنبال قهوه با عطر و بوی گیاهی و ملایم هستید، ما به شما قهوه سوماترا استارباکس را پیشنهاد می نماییم.[/box]

دانه قهوه استارباکس کنیا

رست مدیوم بهترین قهوه های کنیا، عطر و طعم مناسبی را برای یک محصول جدید استارباکس ارائه می نماید و قهوه کنیا استارباکس نیز از دیگر قهوه های صد در صد عربیکا می باشد که می توانید آن را در انتخاب های خود قرار دهید.

کشت قهوه های کنیا در ارتفاعات بالا سبب شده تا این نوع قهوه ها از ویژگی های طعم و بوی منحصر به فردی برخوردار باشند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دارا بودن طعم هایی مشابه گریپ فروت و توت سیاه از مشخصه های اصلی قهوه کنیا استارباکس محسوب می شود.[/box]

دانه قهوه استارباکس

قهوه کافه ورونا استارباکس

در سال 1975 شرکت استارباکس با ترکیب انواع دانه های قهوه، به یک میکس فوق العاده دست یافت و این قهوه در زمان کوتاهی، مورد استقبال اکثریت قرار گرفت.

کافه ورونا نام این قهوه آمریکایی می باشد که ترکیبی از قهوه های آمریکای لاتین به همراه قهوه های آسیایی می باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دارا بودن طعم شکلات تلخ این نوع قهوه ها، از مهم ترین عواملی است که سبب افزایش مخاطبین آن شده است.[/box]

قهوه هاوس بلند استارباکس

بدون شک قهوه های 100% عربیکا هاوس بلند هم با رست مدیوم خود می تواند مخاطبین بسیاری را به سمت خود جذب نماید.

با توجه به این که این نوع قهوه نیز کامل عربیکا می باشد، طبیعی است که طعم ترشی آن قالب باشد و برای افرادی که کافئین بالایی نمیخواهند، گزینه مناسبی خواهد بود.

دانه قهوه استارباکس

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]طعم متوازن به همراه ترشی سیب در دهان از ویژگی های اصلی قهوه های هاوس بلند می باشد.[/box]

فروش دانه قهوه استارباکس

این مرکز در صورت دارا بودن قهوه های خارجی استارباکس می تواند موقعیت مناسبی را ایجاد نماید تا شما مشتریان با اطمینان از اصل بودن قهوه های فوق، بتوانید به خرید آن ها اقدام نمایید.

هر یک از این نوع قهوه ها با مشخصه هایی که دارند، مخاطبان خاصی را به همراه دارند و تمام تلاش خود را برای فروش قهوه های استارباکس اصلی و تضمین شده به انجام می رسانیم.

منبع: irancoffeeco.ir