مشاوره و سفارش

انواع قهوه

فعالیت اصلی این گروه بازرگانی در زمینه فروش انواع قهوه، شکلات و حوزه های مربوط به آن می باشد و فعالیت های این مجموعه با دو برند نیک و رادمان انجام می شود.

انواع شکلات

لازم به ذکر است که عمده فعالیت مجموعه بازرگانی نیک و رادمان، متمرکز بر فروش محصولات فله و به صورت عمده است. بیشتر محصولات در کیسه ها یا کارتن های 20 ، 25 ، 30 ، 50 و 60 کیلویی عرضه می شوند.محور اصلی فعالیت این مجموعه، تولید و فراوری انواع دانه قهوه و ارسال مستقیم از کارخانه است.

انواع پاستیل

همچنین با توجه به نقش پررنگ این گروه بازرگانی در بازارهای بین المللی و فعالیت های صادراتی، امکان ارسال مستقیم محصولات ایرانی ذکر شده در بالا، از درب کارخانه و به قیمت کارخانه فراهم شده است و محصولات خارجی با نازل ترین قیمت بازار، در اختیار خریداران و تجار محترم قرار می گیرد. مـفـتخریم که در هـمـین زمـان کـوتاه، توانسـته ایم بخش قـابل توجـهـی از اقـتصاد قهوه و شـکلات را از آن خـود نمـاییم و در بازارهای بین المللی نیز حضوری فعال داشته باشیم.
برای انتخاب نیک، هرگز دیر نیست.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قهوه فوری-سفارشیموجودتماس بگیرید
شکلات صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر کاپوچینو-سفارشیموجودتماس بگیرید
قهوه جوش روگازی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آسیاب صنعتی قهوه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پاستیل -سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی نیک و رادمان (کالا نگین گستر رادمان)، در سال ۱۳۹۲ با نام بازار شـکلات ایران، فعـالیت های خود را در زمینه شکلات، قهوه، نسکافه و پاستیل و همچنین انواع تنقلات آغاز نمود تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد .

مدیر مجموعه بازرگانی نیک و رادمان

هدا میرغفوری