نسکافه

طرز تهیه نسکافه فوری گلد نستله

نسکافه فوری گلد شرکت نستله به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه قابل استفاده در طرز تهیه یک نوشیدنی میان وعده پرخاصیت به حساب می آید.
نوع نسکافه گلد مورد انتخاب در طرز تهیه یک نوشیدنی می تواند تاثیر بسیاری در طعم و عطر داشته باشد و در این زمینه شاید شما هم با پیشنهادات متعددی مواجه شده باشید که از جمله آن ها می توان به پودر نسکافه های گلد نستله اشاره نمود و این شرکت تولیدی به عنوان اولین تولید کننده پودر نسکافه شناخته شده است.

نسکافه فوری

مواد اولیه نسکافه فوری

پودر نسکافه فوری یک ق م
یک پیمانه آب جوش
شکر
یک پیمانه شیر
پودر وانیل یا شکلات

طرز تهیه نسکافه فوری

آب جوش آماده شده را به همراه یک قاشق مربا خوری پر پودر نسکافه فوری در داخل یک لیوان ترکیب نموده و سپس شکر را در صورت دلخواه خود می توانید به ترکیبات قبلی اضافه نموده و اقدام به همزدن آن نمایید.
توجه نمایید که عدم استفاده از شکر در تهیه نسکافه و قهوه های فوری می تواند از جمله عوامل تاثیر گذار در افزایش خواص و فواید این محصول به حساب آید.
همچنین به منظور کاهش تلخی شکلات قهوه و نسکافه، استفاده از شیر یا پودر کافی میت هم می تواند به عنوان بخش دیگری از مواد اولیه قابل اضافه کردن به نوشیدنی نسکافه باشد و برای این کار شما می توانید یک فنجان شیر و یا دو قاشق مربا خوری پودر کافی میت را اضافه نمایید.
در این مرحله نسکافه شما آماده شده و می توانید آن را در فنجان های مخصوص سرو نموده و همچنین استفاده از بستنی، وانیل و خامه می تواند از جمله ترکیبات قابل استفاده برای تزیین به حساب آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *