ما را با دیگران به اشتراک بگذارید

این محصول از این بازرگانی حذف شده است.

لطفا سوال نفرمایید

اصل یا تقلبی بودن آدامس تریدنت را از کجا تشخیص بدهیم؟ چه اهمیتی دارد که آدامس اصل استفاده کنیم؟ آیا خرید از نمایندگی ها میتواند برای ما مفید واقع شود؟
آدامس ایرانی یکی از محصولاتی است که در این سالها تغییرات زیادی در تولید آن صورت پذیرفته است. شرکت های تولید کننده آدامس سعی کرده اند با ایجاد انواع طعم و رایحه و توجه به حفظ سلامت دهان و دندان، با یکدیگر به رقابت بپردازند. در این میان برندهایی مانند تریدنت بسیار شناخته شده و محبوب هستند اما چرا نمیتوان به همه تریدنت های موجود در بازار اعتماد کرد؟


انواع آدامس تریدنت اصل:

در بازار درهم و برهم دنیا یک قاعده نانوشته و ناخوشایند وجود دارد که میگوید وقتی یک محصول در بازار به خوبی شناخته میشود و یا به اصطلاح گل میکند، باید منتظر نوع تقلبی آن نیز باشیم! در واقع نباید فراموش کر که همواره انسان های فرصت طلبی هستند که به جای تلاش میخواهند از حاصل دسترنج دیگران استفاده کنند.
آدامس تریدنت هم یکی از محصولاتی است که نوع تقلبی آن در بازار فراوان است. شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که چطور میتوان آدامس کوهی تریدنت اصل را تشخیص داد؟ یکی از راه های تشخیص توجه به کیفیت است. انواع آدامس سقز تریدنت اصل دارای رایحه های قوی هستند به طرزی که رایحه از پشت بسته بندی باز نشده نیز قابل استشمام است. موقع جویدن خرد نمیشوند و طعم تند آنها به سرعت از بین نمیرود.

یکی دیگر از راه های تشخیص تریدنت اصل توجه به قیمت است. اگر فروشگاهی را یافتید که تریدنت های خود را ارزان تر از همه جا عرضه میکرد، احتمال دهید ایرادی در کار است و ممکن است با یک محصول تقلبی رو به رو باشد. خرید مستقیم از نمایندگی ها راه دیگری است که به واسطه آن میتوان از اصل بودن آدامس تریدنت مطمئن شد.


خرید از نمایندگی:

خرید از نمایندگی یک گزینه دائم و همیشگی است که بسیاری از مشتریان به آن توجه ندارند. در واقع بسیاری از افراد محصول مورد نیاز خود ار از نزدیک ترین فروشگاهی که میشناسند خریداری میکنند در حالی میتوانند همان محصول را با اطمینان از کیفیت و برند از نمایندگی بخرند. خرید از نمایندگی این مزیت را نیز به همراه خواهد داشت که میتوانیم محصول اصل را با قیمت پایین تری تهیه کنیم.

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.