نسکافه

خرید نسکافه فوری فله عمده

خرید نسکافه فوری فله به صورت عمده در کیسه های 25 کیلویی مرسوم است و این کیسه ها برای محافظت بیشتر داخل یک کارتن قرار می گیرند. جالب است بدانید که نسکافه در واقع نسکافه نیست!! تعجب برانگیز است ولی دقیقا مثل ریکا که ریکا نیست. لزوما هر نوع قهوه فوری ای نسکافه نیست. در واقع نسکافه نام محصولات قهوه از شرکت نستله است که در بازار به اشتباه به تمام انواع قهوه فوری فله و غیر فله، نسکافه گفته می شود.

قهوه فوری در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. همگی آن ها به سرعت در آب جوش حل می شوند. همه آن ها تلخ هستند و از لحاظ عطر و طعم کمی تفاوت دارند. اما دسته بندی اصلی انواع قهوه فوری بر اساس شکل ظاهری و در واقع روش تولید آن ها انجام شده است:

  • قهوه گلد که دارای دانه های درشت تر و عطر و طعم خوشایندی است
  • قهوه فوری کلاسیک که از لحاظ ظاهری شبیه گلوله هایی به هم چسبیده است
  • و در نهایت قهوه فوری پودری معروف به اسپرسو فوری یا اسپرسو پودری که کاملا پودر شده است

خرید نسکافه فوری

برای خرید نسکافه فوری فله چیزی که لازم است بدانیم نوع قهوه مورد نیاز است. برای این منظور ابتدا باید توجه کرد که خرید نسکافه فوری به چه منظوری انجام می شود. چنانچه قصد فروش این محصول را داریم قهوه گلد یا به عبارتی نسکافه گلد پیشنهاد خوبی است. اما برای قنادی و استفاده داخل کیک، گاهی قهوه کلاسیک استفاده می شود گاهی قهوه پودری. بیشتر به نظر قناد و طرحی که در ذهن دارد بستگی پیدا می کند. اما شاید کسی برای خط تولید کارخانه خود و به قصد تولید انواع کافی میکس و کاپوچینو قصد خرید نسکافه فوری فله داشته باشد. به این منظور قهوه های گلد و اسپرسو فوری بهترین پیشنهاد هستند. البته پودر اسپرسو فوری مقرون به صرفه تر است.

نسکافه فوری فله

طبع نسکافه تلخ سرد است یا گرم

در مصرف نسکافه، خوب است که اطلاعاتی در خصوص اینکه طبع این نوشیدنی گرم است یا سرد داشته باشید.
نسکافه ها از جمله نوشیدنی های مورد انتخاب از سوی اکثر افراد برای رفع خستگی های روزانه و رسیدن به آرامش می باشد که در این میان آگاهی از ترکیبات و ویژگی های این نسکافه ها از جمله مواردی است که می تواند سبب شود تا یک برنامه مشخص و منظم را برای استفاده از آن تعیین نمود.
نسکافه ها بر اساس اطلاعات جمع آوری شده، از طبع گرم برخوردار هستند و از همین رو افرادی که از این طبع برخوردار هستند باید توجه زیادی به مصرف آن داشته باشند. از طرفی از جمله مهم ترین عواملی که می تواند به حفظ و جلوگیری از بیماری های قلبی کمک نماید، مصرف درست این نسکافه ها خواهد بود چرا که عاملی برای کاهش ایجاد لخته های خونی نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *