شکلات

صادرات پودر کاکائو عمده درجه یک به کشورهای همجوار

فروش پودر کاکائو مرغوب در بازار ایران برای محصولات 3 کشور آلمان، اسپانیا و هلند بسیار حائز اهمیت است و اکثر تولیدکنندگان صنایع غذایی خریداران اصلی پودر کاکائو تولید شده در این کشورها هستند و برندهای معروفی دارند. فروش عمده پودر کاکائو در کیسه های 25 کیلوگرمی و به صورت مستقیم از واردات انجام می شود. از این رو صادرات پودر کاکائو عمده درجه یک به کشورهای همجوار از سوی شرکت ما به کشورهای دیگر نیز انجام می گردد.

صادرات پودر کاکائو عمده درجه یک به کشورهای همجوار

بررسی انواع پودر کاکائو موجود در بازار

بررسی انواع پودر کاکائو موجود در بازار در مرکز فروش انواع پودر کاکائو هلندی در ظروف مختلف موجود می باشد که این محصولات با بالاترین کیفیت وارد و در کارخانه تولید می گردد. بهترین و جدیدترین نمونه های پودر کاکائو هلندی را می توانید از مرکز فروش پودر کاکائو تهیه کنید. در این مرکز فروش انواع پودر کاکائو هلندی به صورت عمده و آنلاین به دست مشتری می رسد. وقتی کره کاکائو هلندی از آن خارج می شود، باقیمانده آن به پودر کاکائو هلندی تبدیل می شود.

پودر کاکائو هلندی حاوی مقادیر متفاوتی چربی است که نمونه های آنها را متفاوت می کند. هلند با توجه به میزان چربی در پودر کاکائو طبقه بندی می شود که هر کدام مصرف خاص خود را دارند. از بهترین انواع پودر کاکائو هلندی برای تهیه شکلات، خامه شکلاتی، روکش شکلاتی و کیک استفاده می شود. پودر کاکائو هلندی همچنین برای طعم دادن به بستنی، بیسکویت و شیرینی استفاده می شود. جعبه های چند گرمی پودر کاکائو هلندی با توجه به وزن و محتوای موجود در بازار به فروش می رسد.

عطر و طعم پودر کاکائو هلندی بسیار مناسب است و می توان از آن برای مصارف خانگی یا کافه ها استفاده کرد. پودر کاکائو هلندی که چربی بیشتری در بازار دارد بهتر است. پودر کاکائو قلیایی رنگ تیره تری نسبت به طبیعی دارد و به طور کلی درصد چربی کمتری نسبت به طبیعی دارد. طعم پودر قلیایی کمتر از طعم طبیعی است. محصولات لبنی (شیر کاکائو) نیز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

این امر به طور طبیعی مصرف مواد قلیایی را افزایش داد. در بازار داخلی بین پودر کاکائو تولید شده در بازارهای جهانی تفاوت زیادی وجود دارد. تنوع پودر کاکائو در بازارهای داخلی و خارجی آنقدر زیاد است که کافی است چند برند آشناتر را در نظر بگیرید.

توصیه هایی برای انتخاب بهترین پودر کاکائو

اولین جزء انتخاب از بین برندهای معروف و مورد تایید تامین کنندگان و سایر تولیدکنندگان پودر کاکائو است. برندهای زیادی در بازار وجود دارد که نمی توان به همه آنها اعتماد کرد. ما به عنوان یکی از مراکز پخش پودر کاکائو در ایران با انواع پودر کاکائو سروکار داریم و برندهای مختلفی را در مجموعه خود عرضه می کنیم. از بین برندها به شما توصیه می کنم یکی از برندهای آلتین مارکا ترک، فاواریچ مالزی یا کارگیل هلند را انتخاب کنید تا شاهد رنگ و طعم عالی در غذاهای خود باشید.

مشخصات پودر کاکائو سیاه درجه 1 خوب به شرح زیر است: از طعم لذیذ آن لذت ببرید خلوص پودر کاکائو رنگ طبیعی و رایحه عالی بسته بندی استاندارد داشته باشید دقیقاً مشخص نیست که چه مقدار کاکائو باید در رژیم غذایی خود بگنجانید تا برای سلامتی مفید باشد.

کاربردهای انواع پودر کاکائو

کاربردهای انواع پودر کاکائو همانطور که می دانید پودر کاکائو سفید در غذا و محصولات آشپزی استفاده می شود. این ماده را می توان به شیرینی های مختلف اضافه کرد. همچنین می توانید یک یا دو قاشق غذاخوری کاکائو خام را با آب میوه یا اسموتی مخلوط کنید یا سعی کنید آن را روی ماست یخ زده بپاشید تا طعم شکلاتی به آن اضافه شود. پودر کاکائو خام باید به حداقل برسد، بنابراین از کاکائو هلندی که اغلب در فروشگاه های مواد غذایی یافت می شود استفاده نکنید.

این کاکائو با یک محلول شیمیایی تمیز می شود تا طعم پودر کاکائو نرم شود و رنگ آن تیره شود. پودر کاکائو تلخ پودر کاکائو یک ماده غذایی طبیعی است که از دانه های کاکائو برشته شده تهیه می شود. کاکائو تهیه شده از دانه های کاکائو روشن طعم بسیار تلخی دارد و طعم شکلاتی عمیقی به محصولات پخته شده می دهد. پودر کاکائو تلخ از لایه های طبیعی کاکائو ساخته می شود که خشک و آسیاب می شود و سپس در روغن تغییر می کند.

طعم تلخ شدید این پودر آن را برای استفاده در انواع کلوچه ها و برخی از کیک های شکلاتی مناسب می کند. پودر کاکائو خارجی پودر کاکائو خارجی انواع مختلفی دارد. کیفیت این پودرها یکسان نیست، برخی از این پودرها تلخ و برخی شیرین هستند. در اینجا تعدادی از بهترین پودرهای کاکائو خارجی موجود در بازار آورده شده است: پودر کاکائو ارگانیک Better Body Foods این پودر درجه یک کیفیت خالصی دارد. کاکائو BetterBody تعادل عالی بین شیرینی و تلخی دارد.

این پودر کاملا ارگانیک و بدون گلوتن است. پودر کاکائو درجه یک گیراردلی این پودر کاکائو طعم بسیار خوبی دارد. این پودر طعمی غنی از شکلات برشته می دهد. از این پودر برای تهیه کیک و سایر دسرهای پخته شده استفاده می شود.

عوامل موثر بر کیفیت پودر کاکائو

هلند همچنین خواص آنتی اکسیدانی کاکائو را کاهش می دهد. استفاده از پودر کاکائو فرآیند تهیه پودر کاکائو فرآوری شده یا هلندی فرآیند تهیه دستور غذاها را برای غذاهای مختلف مانند بستنی و نوشیدنی های شکلاتی ساده می کند تا پودری به راحتی حل شود. نوع کاکائویی که برای طبخ یا تهیه نوشیدنی استفاده می کنید مهم است زیرا اسیدیته پودر کاکائو تنها چیزی است که می تواند محرک موجود در دستور غذا را فعال کند.

به عنوان مثال، اگر یک دستور پخت به جوش شیرین نیاز دارد، پودر کاکائو طبیعی به خوبی جواب می دهد زیرا اسیدیته کاکائو جوش شیرین را فعال می کند. اگر دستور پخت به بکینگ پودر (یا بیکینگ پودر و جوش شیرین) نیاز دارد، پودر کاکائو فرآوری شده در هلند احتمالا بهتر است. طعم پودر کاکائو چگونه است؟ طعم پودر کاکائو شبیه شکلات است، اما طعمی شبیه کره کاکائو در تخته های شکلات ندارد.

کاکائو هلندی فرآوری شده معمولا طعم ملایم تری دارد، در حالی که پودر کاکائو طبیعی ممکن است طعم تندتری داشته باشد. معمولاً می توان از پودر کاکائو برای تهیه آب نبات استفاده کرد. از کاکائویی استفاده کنید که فکر می کنید طعم بهتری دارد. پودر کاکائو را از کجا تهیه کنیم فروشگاه های مواد غذایی معمولا پودر کاکائو و طبیعی دارند. بسته های کوچک این محصول را می توانید در قفسه های غذا و کارد و چنگال در فروشگاه ها پیدا کنید.

اگر می خواهید پودر کاکائو را برای محصولات عمده فروشی و شیرینی پزی یا برای رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ خریداری کنید، می توانید پودر کاکائو را به صورت آنلاین از فروشگاه هایی مانند کهن شیمی نیز خریداری کنید. برخی از خرده فروشان این پودر را به صورت عمده به فروش می رسانند، البته خرید آن به این صورت توصیه نمی شود و بهتر است به جای خرید عمده و غیربهداشتی، آن را به صورت عمده خریداری کنید.

یاد آوردن پودر کاکائو در یک ظرف دربسته (دربسته از هوا) در مکانی خنک، تاریک و خشک تا دو سال نگهداری می شود. پودر کاکائو به دست آمده در یک جعبه حلبی محکم بسته می تواند برای مدت طولانی در بسته باقی بماند. این پودر را در یخچال یا فریزر نگهداری نکنید، زیرا رطوبت می تواند بر بافت آن تأثیر بگذارد و باعث خراب شدن زودرس آن شود.

مراکز تولید انواع پودر کاکائو

مراکز تولید انواع پودر کاکائو مراکز فروش پودر کاکائو زیادی در ایران وجود دارد که در چند شهر بزرگ ایران واقع شده اند، با وجود اینکه 10-12 نوع پودر کاکائو در بازار وجود دارد، می توانید این محصولات را در این مراکز فروش خریداری کنید. از آنجایی که تولیدکنندگان صنایع غذایی در نقاط مختلف کشور به تولید محصولاتی مانند شکلات، کیک، شیرینی و لبنیات می پردازند، بهترین مراکز فروش که می توان برای خرید این واحدهای تولیدی ارائه داد، مراکز فروش پودر کاکائو می باشد.

مراکز فروش پودر کاکائو 10 تا 12 کیلویی 25 کیلویی در تهران می تواند تامین کننده بسیار خوبی برای تولیدکنندگان باشد که مهمترین پایگاه این شرکت های بازرگانی می باشد. به طور کلی پودر کاکائو حاوی مواد قلیایی و طبیعی است که نوع قلیایی آن برای هر برند کدهای متفاوتی از روشن تا تیره دارد و همگی در تجارت برکمان فعال هستند.

فروش کلی پودر کاکائو درجه یک

توزیع و فروش کلی پودر کاکائو توسط شرکت ما همه ساله به مقدار زیاد در سراسر کشور انجام می شود. صادرات بین المللی این محصول نیز در دستور کار شرکت ما قرار دارد. قیمت عمده پودر کاکائو مقرون به صرفه تر از خرید آن به تنهایی بود. پودر کاکائو درجه یک طعم بسیار لذیذ و رنگ تیره ای دارد. وقتی پودر کاکائو درجه یک حل می شود، دانه بندی نمی شود و به طور یکنواخت حل می شود. شرکت ما مفتخر است که هر ساله این پودر درجه یک را تولید و عرضه می کند و رضایت مشتریان خود را جلب می کند.

خرید عمده پودر کاکائو معمولا توسط سوپرمارکت های شرکت ما انجام می شود. پودر کاکائو می تواند یکی از خوشمزه ترین تنقلات باشد که می توان از آن در انواع دسرها استفاده کرد. برای ساخت این محصول درجه یک با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت ما و تماس با حامیان ما آن را به صورت آنلاین خریداری کنید. امیدواریم از کیفیت و طعم خرید خود لذت ببرید.

توزیع کنندگان انواع پودر کاکائو

توزیع کنندگان انواع پودر کاکائو برای خرید پودر کاکائو می توانید به سادگی از طریق پورتال ما که از توزیع کنندگان انواع پودر کاکائو هستیم مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نام کنید، محصول مورد نیاز خود را در اسرع وقت تهیه کنید و همچنین انواع محصولات را به صورت حضوری به آدرس درج شده در وبسایت ما دریافت کنید. به پودر دسر و سایر محصولات ما نگاه کنید. همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری درباره این محصول را به صورت حضوری از همکاران ما دریافت کنید.

دیدگاهی در مورد “صادرات پودر کاکائو عمده درجه یک به کشورهای همجوار

 1. عبدالرضا گردهانی گفت:

  سلام خسته نباشی پودر کاکائو فله ای صادراتی را خرید کردم عالی است حرف نداره عالی بنده پیش نهاد خرید میکنم

 2. جهاندار گفت:

  سلام عزیزان من پودر کاکائو به صورت عمده از این سایت خرید کردم که خیلی درجه یک بود

 3. شیری گفت:

  سلام لطفا مطالب و جزئیات بیشتری در سایت خود از قیمت و شاخصه ی انتخاب محصول درجه یک قرار دهید.

 4. زهرا افشار گفت:

  سلام یه سوال داشتم شما فروشتون عمده اس؟ من برای مصرف خانگی میخواستم میشه راهنمایی کنید

 5. رحیمی گفت:

  من برای صادرات میخواستم سفارش بدم آیا در حجم بالا سفارش قبول میکنید یا نه؟

  1. admin گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   برای ثبت خرید وپاسخ سوالاتتان لطفا با پرکردن فرم موجود در سایت باهمکاران ما ارتباط برقرار کنید تا در اولین فرصت با شما عزیزان تماس بگیرند.

 6. رها اعتمادی گفت:

  سلام پودر کاکائو تیره بهتره یا روشن؟ من همیشه برای خرید بین این دو شک میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *