قهوه, قهوه کورسینی

تخفیف 15 درصدی قهوه کورسینی در بازار تهران

در پله نوروزخان به لطف سفارشات فراوان مشتریان و حجم بالای تولید، درکنار سیستم نوین فروش آنلاین سعی شده است تا بتوانند حتی با تخفیف ۱۵ درصدی قهوه کورسینی در بازار تهران را با قیمت رقابتی و مناسب عرضه کنند.

تخفیف 15 درصدی قهوه کورسینی در بازار تهران

میزان مصرف سالیانه قهوه در سال گذشته

میزان مصرف سالیانه قهوه در سال گذشته در واقع 60 درصد قهوه ایران برای مصارف صنعتی و صادراتی و 40 درصد به صورت مستقیم توسط مردم استفاده می شود. در دنیا قهوه را می توان به سه روش تهیه کرد. به صورت فوری و مخلوط تولید می شود، تنها تعداد محدودی کارخانه در جهان وجود دارد که همه این محصولات را تولید می کنند. سرانه مصرف قهوه در جهان بیش از ۲ میلیارد فنجان قهوه در روز است.

این در حالی است که نسبت هر فنلاندی از این تعداد 2.64 فنجان در روز و نسبت هر ایرانی در سال گذشته به طور میانگین 08 فنجان در روز است. یعنی هر ایرانی به طور متوسط ​​هر 40 روز یک فنجان قهوه می نوشد. در ایران انواع قهوه و با هر برندی مانند یونانی، گلد و پودر اسپرسو و دله مشتری خود را دارد. اگرچه آمار دقیقی وجود ندارد. اما به گفته برخی از فعالان صنعت قهوه در ایران، سرانه مصرف کشور حدود 70 تا 80 گرم است.

بررسی رقابت بین تاجران قهوه در ایران

بزرگترین وارد کننده قهوه در ایران به شخص و شرکت خاصی گفته نمی شود بلکه متفاوت است و واردات قهوه معمولا به صورت دوره ای انجام می شود

بازرگانی و یا شرکتی دانه قهوه مورد نظر خود را وارد می کند و تا این محصول وارداتی خود را به فروش برساند زمان می برد و وارد کننده دیگری که در این واردات نقش دارد بار خود را وارد می کند .

تعداد واردکنندگان این محصول زیاد هستند که از کشورهای گوناگون بارهای مختلفی را وارد ایران می کنند. برای خرید دانه خام قهوه از وارد کننده حتما باید به صورت تناژ خرید داشته باشید و هر مقدار مقدار خرید شما بیشتر باشد از درصد تخفیف بالاتری برخوردار خواهید شد. یکی از شهرهایی که مراکز فروش متعددی را در خود جای داده است تهران است دلیل اصلی ان هم رفت وآمد تاجران به این شهر است که تهران را پایگاه خود برای و فروش قرار داده اند

با توجه به گستردگی خریداران قهوه شهر های بزرگ دیگری هم دارای مراکز فروش عمده قهوه هستند مانند شهر مشهد و اصفهان که در کنار تهران قرار گرفته اند و جنس مورد نیاز شهر و کشور را تامین می کنند.

بزرگترین کارخانه های تولید قهوه در جهان

بزرگترین کارخانه های تولید قهوه در جهان اگر بخواهیم بزرگترین تولیدکنندگان قهوه جهان را بر اساس حجم تولید، کیفیت و بهترین قهوه بررسی کنیم، باید از آمریکای مرکزی و جنوبی به آفریقا و شرق آسیا برویم. . تولید و کشت قهوه در سراسر جهان بی شمار است. همچنین بسیاری از افراد از این نوشیدنی بی نظیر به عنوان نوشیدنی اصلی روزانه خود استفاده می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که قهوه بعد از نفت دومین کالای بزرگ در جهان است. قهوه یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها در جهان است و دانه های آن به طور گسترده در همه جا یافت می شود. مصرف قهوه در سراسر جهان به میلیاردها نفر در سال می رسد. همچنین ۷۰ درصد قهوه مصرفی جهان متعلق به عربیکا و ۳۰ درصد به روبوستا است.

البته در کشور ما بیشتر از عربیکا روبوستا مصرف می شود. سازمان بین المللی قهوه (ICO) ده کشور برتر جهان را بر اساس تولید قهوه در سال 2016 و جایگاه آنها معرفی کرد. . از آنجایی که قهوه برای رشد به شرایط آب و هوایی خاصی نیاز دارد، فقط در مناطق محدودی رشد می کند. به عبارت دیگر قهوه به آب و هوای گرمسیری و مرطوب بستگی دارد و باید در ارتفاع معینی از سطح دریا رشد کند. بنابراین فقط برخی از کشورها این شرایط را دارند و می توانند درخت قهوه را در خاک خود پرورش دهند. اما نکته جالب این است که همه این کشورها در یک خط جغرافیایی مشخص قرار دارند. خط بین دایره سرطان و مدار برج جدی که به کمربند قهوه معروف است . همه کشورهای این کمربند از شرق آسیا تا آمریکای جنوبی امتداد دارند. تمامی این کشورها دارای آب و هوای گرمسیری و نیمه گرمسیری بوده و ارتفاعی بین 500 تا 2400 متر از سطح دریا دارند.

هر چه این ارتفاع بیشتر باشد، طعم و عطر قهوه پیچیده تر می شود. . به عبارت دیگر روبوستا در ارتفاعات پایین و عربیکا در ارتفاعات بالاتر می روید. بنابراین بزرگترین تولیدکنندگان قهوه در جهان در این کمربند قرار دارند و بهترین قهوه ها را می توان در این کمربند یافت.

1. برزیل بزرگترین تولید کننده قهوه در جهان است و بیش از 150 سال است که این مقام را در اختیار دارد.در سال 2016، این کشور حدود 2،595،000 تن قهوه تولید کرد که 76 درصد آن عربیکا و 26 درصد روبوستا است و دارای بزرگترین منطقه کشت قهوه در جهان است که بیشترین تولید را در سائوپائولو، پارانا، گریس ماینتس و غیره دارد. ایالت های جنوب شرقی برای تولید قهوه با دما و شرایط آب و هوایی مطلوب متمرکز شده اند .

2.برزیل نیز از روش های مختلفی برای فرآوری قهوه استفاده کرده است، به عنوان مثال میوه ها در آفتاب خشک می شوند و دیگر نیازی به شستشو ندارند. این بزرگترین تولید کننده قهوه سبز در جهان در سال 2011 بود و در رتبه دوم قرار ندارد.ویتنام دومین تولید کننده قهوه در جهان است که از قهوه شیرین بشیر تهیه می شود.

3. گفته می شود کلمبیا بزرگترین تولید کننده بذر عربیکا در جهان است. دما و آب و هوای خاص برای تولید این قهوه مناسب است. پس از سال 2010، کلمبیا شاهد تغییرات قابل توجهی در آب و هوا بود که بر تولید قهوه تأثیر گذاشت. همچنین تغییر قابل توجهی در طعم های استاندارد قهوه کشت شده در این کشور به وجود آمده است.

اندونزی چهارمین تولیدکننده بزرگ قهوه در جهان است، اگرچه رتبه بالایی در تولید قهوه ندارد. موقعیت جغرافیایی این کشور که نزدیک به خط استوا است برای تولید قهوه مناسب است. . اندونزی در واقع مناطق کوهستانی زیادی دارد که برای تولید قهوه مناسب ترین هستند. قهوه توسط مهاجران هلندی به اندونزی آورده شد و حتی پس از پایان دوره استعمار نیز تولید آن ادامه یافت زیرا آب و هوای این کشور برای تولید قهوه بسیار مناسب بود.

5. اتیوپی قهوه معروف عربیکا را پرورش می دهد که در سراسر جهان محبوبیت دارد. این کشور تولید بالایی دارد و بیش از 1100 سال است که قهوه تولید می کند و منبع اصلی قهوه عربیکا است که محبوبیت میلیونی دارد. انواع خاصی از دانه های قهوه مانند لیمو، گرما و کنجد فقط در اتیوپی کشت می شوند. تمام حقوق و اموال نیز تحت نام دولت اتیوپی است.

6. هندوراس هندوراس شرایط آب و هوایی خوبی برای تولید قهوه دارد و یکی از بهترین تولیدکنندگان قهوه ارگانیک در جهان است. اگرچه تولید آن به آرامی در قرن نوزدهم آغاز شد، اما به زودی به یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده قهوه در جهان در طول دهه ها تبدیل شد، عمدتاً برای مصرف داخلی.

7. هند یک کشور کشاورزی بزرگ است که در آن هزاران محصول مختلف از جمله قهوه کشت می شود. قهوه عمدتاً در مناطق جنوبی هند در فصل زمستان که هوا مساعد برای این محصول است و توسط تولیدکنندگان کوچک و بزرگ تولید می شود. قهوه و چای در هند به یک اندازه محبوب هستند و 80 درصد آنها صادر می شود.

۸- ارزآورترین صادرات اوگاندا قهوه است که توسط اتیوپیایی‌ها به این کشور معرفی شد و شمار زیادی از مردم اوگاندا در کسب و کار قهوه به فعالیت مشغول هستند

. قهوه عمدتا در مناطق جنوبی اوگاندا تولید می شود که شامل هر دو نوع عربیکا و روبوستا است. با این حال مردم اوگاندا با مشکلات امنیتی صادراتی خاصی مواجه هستند که به کاهش مجموع صادرات منتهی شده است.

۹- مکزیک ،دانه‌های قهوه مرغوب عربیکا را نزدیک منطقه ساحلی گواتمالا تولید می‌کند. . قهوه در اواخر قرن هجدهم از آنتیل به مکزیک آورده شد و تولیدش به سرعت رشد کرد و تولید بالا و صادرات در دهه ۱۹۸۰ به ارزشمندترین محصول این کشور تبدیل شد و همچنان باقی مانده است.

۱۰-گواتمالا کشور کوچکی است که جایگاه بالایی در صنعت قهوه دارد. تولید قهوه در گواتمالا در سال ۱۸۵۰ آغاز شد و هرگز متوقف نشده است.

آشنایی با آسانترین راه های صادراتی قهوه

قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در عراق است، زیرا عراق کشوری جنگ زده است که صنعت آن بسیار ضعیف است و تولید کمی دارد. بنابراین، بیشتر قهوه در عراق وارداتی است و سالانه حجم زیادی قهوه وارد این کشور می شود که تجار و فعالان اقتصادی ایرانی که در بازار قهوه فعالیت می کنند و قهوه را در ایران فرآوری و بسته بندی می کنند، می توانند عراق را به عنوان یک کشور پر کنند.

فروش و سود در صنعت قهوه و این کشور را برای این در نظر بگیرید قهوه برای صادرات استفاده می شود . بهترین راه برای صادرات قهوه این است که ابتدا یک برند در عراق بسازید، به عنوان مثال خودتان را به خریداران قهوه معرفی کنید و با آنها در ارتباط باشید. پس از تماس با بازرگانان عراقی و پذیرفتن سفارشات آنها، با قهوه کاران ایران تماس بگیرید و از طریق این باغداران قهوه مورد نیاز مشتری خود را تهیه کنید.

بازار خرید قهوه باکیفیت

بازار خرید قهوه باکیفیت زمانی که قهوه ارزان را از فروشگاه های معتبر خریداری می کنید، دیگر نگران کیفیت این محصول محبوب و مشتقات آن نباشید. از طرفی فروشگاه های معتبر معمولا دارای برندهای معتبر فروش قهوه و پودر اسپرسو هستند و در بسته بندی های مختلف و به صورت اورجینال عرضه می کنند و معمولا خدمات پس از فروش خوبی برای محصولات خود دارند. این مغازه ها علاوه بر عرضه برندهای معتبر جهانی، قهوه با کیفیت را به صورت عمده نیز خریداری کرده و سپس در بسته بندی های مختلف استاندارد به فروش می رسانند.

به یاد داشته باشید که خرید قهوه ارزان تنها در فروشگاه هایی امکان پذیر است که دانش و تجربه کافی در مورد خود قهوه و مشتقات آن داشته باشند. بنابراین به هیچ تیتری با عنوان «قهوه ارزان بخرید» اعتماد نکنید و سعی کنید برای تامین قهوه مورد نیاز خود نمایندگی ها و مغازه های معتبر را انتخاب کنید و به عنوان مثال از نمایندگی هایی که به صورت انحصاری محصولات طلا می فروشند و خرید اسپرسو داشته باشید، نسکافه گلد را خریداری کنید. . .. برای شناسایی این فروشگاه ها نیز لازم است کمی حوصله و تحقیق داشته باشید تا با کیفیت عالی و قیمت مناسب و ارزان به قهوه مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

عرضه مستقیم قهوه ارزان

امروزه خرید نسکافه گلد ارزان به عنوان یکی از عوامل رقابتی در بازار خرید و فروش قهوه بسیار محبوب شده است. نقطه ای که ما فکر می کنیم بدترین عامل برای این بازار رقابتی است. این عامل نه تنها از نظر ما، بلکه از نظر کارشناسان بازار و صاحب نظران سرمایه یکی از بدترین عوامل رقابتی در بازار است. عامل رقابتی ابتدا هر ضمیمه ای را که برای رقابت انتخاب کرده اند از بین می برد. و سپس رقبایی که با این فاکتور سعی در تصاحب بازار دارند. بسیاری از کشورهای آفریقا، آسیا و آمریکا هر ساله محصولات خود را به عنوان تولید کننده قهوه به سرتاسر جهان صادر می کنند. این کشورها محصولات خود را عمدتاً به صورت خام و به صورت فله ای به کشورهای مختلف صادر می کنند.

در ایران قهوه ها معمولا به صورت عمده از سراسر دنیا وارد می شوند و به صورت مستقیم و همچنین با واسطه در بازارهای شهرهای مختلف بین خریداران عرضه می شوند. قهوه ارزان از نظر قیمت و شرایط فروش، قهوه فله معمولا ارزان تر است. قهوه ارزان به معنای قهوه بی کیفیت نیست. برخی از قهوه ها ارزان تر و برخی گران تر هستند. قیمت قهوه بسته به نوع قهوه متفاوت است، قهوه روبوستا یا قهوه عربیکا. علاوه بر این، قهوه روبوستا یا عربیکا بسته به کشور یا حتی منطقه ای که به آن تعلق دارند، قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

اگر قهوه فلان کشور در بازار قهوه قیمت مشخصی داشته باشد، اما برخی از فروشندگان آن را زیر قیمت بازار عرضه کنند، قطعاً یک شغل از بین می رود. سعی نکنید از قهوه ارزان استفاده کنید. اگر قهوه ای در بازار بود که قیمتی کمتر از قیمت معمول بازار داشت، لطفا به سلامت و کیفیت آن شک کنید. سعی کنید قهوه را در مراکزی تهیه کنید که ایمن هستند. از قهوه های بدون برچسب اجتناب کنید. استفاده از قهوه ارزان سلامت مشتری را به خطر می اندازد.

مراکز توزیع قهوه کورسینی

مراکز توزیع قهوه کورسینی قهوه کورسینی یکی از برندهای معروف ایتالیا است که توانسته سهم زیادی از بازار قهوه جهان را به خود اختصاص دهد و در قالب سیلندرهای سه کیلویی در 4 خط وارد ایران می شود که با طعم و عطر خاص خود مطابقت دارد. به سلیقه ایرانی توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. وب سایت Coffee Cell قهوه های اصلی کورسینی با سیب های سالم و برچسب شاپرک را برای تضمین اصالت آنها به مشتریان ارائه می دهد.

قهوه های کورسینی در 4 خط موجود می باشد : اسپرسو Caracas Gourmet Elite به صورت سیلندر با سایزهای مختلف به فروش می رسد.. قهوه تولید شده توسط شرکت کورسینی در بین دوستداران قهوه ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار است و توانسته است قهوه های با کیفیتی مطابق با ذائقه ایرانی تولید کند.. قهوه مدل Elite مناسب برای عاشقان قهوه مخلوط با طعم و عطر دانه های قهوه عربیکا تولید می شود.

قهوه کاراکاس و لذیذ با ترکیب 50-50 با دانه های مختلف بهترین گزینه برای کسانی است که قهوه تلخ و غلیظ بالا مصرف می کنند. علاوه بر این مدلاسپرسو پودری در کافه ها بسیار محبوب است زیرا تمام سلیقه ها را پوشش می دهد و پس از ایجاد شرایط خاص در ایران، نمایندگی رسمی شرکت مولیناری شروع به واردات قهوه فقط در سیلندرهای سه کیلویی و به طور کلی بسته بندی های یک کیلوگرم از بیرون توجه: بسته های یک کیلویی موجود در بازار یا تاریخ انقضا یا در بازار تقلبی است. برای خرید این مدل قهوه می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت کافی سل و یا با شماره ما تماس بگیرید. این برند قهوه از قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر برندهای موجود در بازار برخوردار است که در کنار کیفیت بالا و همچنین مطابق با ذائقه ایرانی توانسته طرفداران بسیاری را در بازار فروش قهوه به دست آورد.

قهوه های کورسینی معمولاً برشته شکلاتی متوسط ​​تا متوسط ​​هستند و بیشتر برای فروش پودر اسپرسو استفاده می شوند، اما برای قهوه دم شده نیز استفاده می شوند. تضمین کیفیت فروش قهوه سل فروشگاه اینترنتی کافی سل به عنوان بزرگترین توزیع کننده قهوه مارک در ایران با فروش قهوه مارک دار و نمایندگی و نمایندگی فروش قهوه ایتالیایی در ایران. نمایندگی فروش انحصاری برندهای مطرح مانند کورسینی و مولیناری با قیمت نمایندگی در این مجموعه افتخارات در سایت کافی سل.

1 نظر در “تخفیف 15 درصدی قهوه کورسینی در بازار تهران

  1. فاطمه نبوی گفت:

    سلام وقت بخیر
    قهوه کورسینی که فرمودید از برندهای ایتالیا است چطور در نمایندگی های ما باید به فروش برسه مگر نباید تولیدات از خودمون باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *