پودر کاکائو

فروشنده پودر کاکائو کیلویی

پودر کاکائو جزو مواد اولیه در خط تولیدی های انواع شکلات می باشد که به عنوان بهترین و قوی ترین ماده در این فرایند ها از آن استفاده می گردد. این محصول به روش‌ های مختلف تولید می‌ شود و در انواع مختلفی نیز معرفی می گردد. فروشنده پودر کاکائو کیلویی بر اساس وزن و تعداد و نوع برند تولید کننده این نوع محصولات را در قیمت‌ های متفاوتی معرفی می دارد.

فروشنده پودر کاکائو کیلویی

بررسی مشخصات پودر کاکائو ارگانیک

بررسی مشخصات پودر کاکائو ارگانیک پودر کاکائو ارگانیک یکی از انواع طعم های مختلف پودر کاکائو است که در واقع طعم بسیار تندی را از آن خود می نماید و این محصولات در رنگ های تیره و روشن با درصد چربی های متفاوت قابل استفاده هستند.

پودر کاکائو طبیعی و ارگانیک از کشورهایی مانند ترکیه، مالزی و بلژیک در بسته‌بندی‌ های استاندارد و بهداشتی وارد ایران می شود. این محصولات در خط تولید کالاهایی مانند انواع شکلات ها، شیرینی ها و کیک ها اهمیت بسیار زیادی دارند و در واقع نقش بسزایی را در این زمینه ایفا می نمایند.

پودرکاکائو ارگانیک در مقایسه با پودر کاکائوی قلیایی ارزش غذایی بالاتری را از آن خود می نماید و در واقع با قیمت های بالاتری به فروش می رسد. یکی از مهمترین مشخصات پودر کاکائو ارگانیک، روش تولیدی این نوع محصولات است که در واقع از تحت فشار قرار دادن لوبیا درخت کاکائو تهیه می شود. با ایجاد چنین شرایطی برای تولید پودر کاکائو حذف چربی یا کره از روی لوبیایی درخت کاکائو انجام می پذیرد در واقع بعد از گذراندن مراحلی به پودر کاکائو تبدیل می شود.

میزان تلخی پودر کاکائو طبیعی و ارگانیک متوسط است و درصد رطوبت آن نیز نسبت به دیگر پودر های کاکائویی پایین تر می باشد و به همین دلیل طرفداران بسیار بیشتری را نیز که از آن خود می نماید. این محصولات در بسته بندی های استاندارد و در پاکت های ۲۵ کیلویی تا 750 کیلویی قابل عرضه می باشند.

خرید کیلویی پودر کاکائو ارگانیک

خرید کیلویی پودر کاکائو ارگانیک خرید کیلویی پودر کاکائو ارگانیک که از کشور های مختلفی وارد ایران می‌ شود، به صرفه تر است برای کارخانه هایی که در این زمینه نیاز عمده تری به این نوع مواد اولیه دارند. همانطور که اشاره کردیم پودر های کاکائویی در پاکت های چند کیلویی معرفی می‌ شوند که در واقع متقاضیان بر اساس نیاز خود شرایط خوبی برای تهیه محصولاتی با کیفیت های بالا پیدا می نمایند.

در خرید کیلویی پودر کاکائوی ارگانیک توجه به مشخصات و نحوه بسته‌بندی این نوع کالا ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد زیرا همان طور که اشاره شد این نوع کالاها دارای نمونه های متفاوتی هستند که حتماً باید خرید آنها با داشتن اطلاعاتی در این زمینه انجام پذیرد.

1 نظر در “فروشنده پودر کاکائو کیلویی

  1. زهره اکبری گفت:

    سلام و وقت بخیر. من چطوری میتونم پودر کاکائو به صورت کیلویی سفارش بدم؟ نحوه ارسال به چه صورت است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *