شکلات خارجی

واردات شکلات خارجی فله

شکلات خارجی فله شکلات مخلوطی از رب کاکائو است که بدون چربی، بدون چربی، با کره کاکائو، قندها یا بدون آن، بسته به نوع شیر، خامه، طعم دهنده ها، میوه های خشک، چربی های روغنی، گیاهی … است. این ماده در ایران و به ویژه در بین جوانان بسیار پر طرفدار است. در همین راستا مجموعه ما اقدام به واردات شکلات خارجی فله نموده است.

واردات شکلات خارجی فله

بررسی مشخصات شکلات خارجی

بررسی مشخصات شکلات خارجی ماده اساسی شکلات کاکائو است. بسته به دستور العمل ها، کره کاکائو (چربی اصلی مورد استفاده در تولید محصولات شکلات)، شکر، شیر، فندق و غیره به آن اضافه می شود. “شکلات” بنابراین مربوط به محصولی است که از محصولات کاکائو و شکر بدست می آید، این به نسبت دقیق: حداقل 35٪ از کل مواد جامد کاکائو، که حداقل 18٪ کره کاکائو و حداقل 14٪ کاکائو خشک بدون چربی.

این یک شکلات حرفه ای است که حاوی بیش از 31٪ کره کاکائو و کمتر از 2.5٪ کاکائو بدون چربی خشک است. ویژگی آن در محتوای زیاد کره کاکائو نهفته است، که از یک طرف باعث کیفیت تر شدن آن می شود و قند کمتری نسبت به شکلات های جویدنی کلاسیک دارد. علاوه بر این، اگر کمتر به آن عادت کنیم، فقط با چشیدن آن، کمتر شیرین یا کافی نیستیم.

شکلات کوورتور به دلیل محتوای چربی بالا، بسیار سریعتر و راحت تر ذوب می شود. برای نگهداری آن، مانند هر شکلات، در دمای بالاتر از 18-20 درجه سانتیگراد خوب عمل می کند. بهتر است آن را درون یخچال قرار دهید، کاملاً پوشیده باشد. زیرا سرما کمی طعم دهنده ها را مسدود می کند، اما بعد از آن بهبود می یابند و شکلات را نرمتر می کند.

عرضه مستقیم شکلات خارجی فله

عرضه مستقیم شکلات خارجی فله مجموعه ما عرضه شکلات خارجی فله را به صورت مسقیم و بدون واسطه و به شکل آنلاین صورت می دهد. شکلات غذایی شیرین است که از دانه کاکائو تولید می شود. این تخمیر، بو داده، خرد می شود تا زمانی که به شکل یک خمیر کاکائو مایع در آید که از آن چربی به نام کره کاکائو استخراج می شود. بنابراین شکلات از مخلوطی به نسبت های مختلف از جرم کاکائو، کره کاکائو و شکر تشکیل شده است. انتخاب شکلات مناسب کوورتر به نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

اگر به دنبال ماده اولیه متنوعی برای پوشش دادن شکلات خود هستید، می توانید کوورتر شکلات تلخ را انتخاب کنید. هم براق است و هم ترد، نتیجه ای که دستیابی به آن با یک شیرینی شکلاتی شکلات سنتی دشوار است. با این حال، باید مراقب درصد کاکائو باشید، زیرا هرچه این درصد بیشتر باشد، عطر و طعم بیشتری به دستور غذا می دهد. اگر می خواهید شخصیت بیشتری به دست آورید، به شکلات کوورتور با کره کاکائو 76٪ روی بیاورید. برای طعم کمتر مشخص، شکلاتی بین 31 تا 55٪ کاکائو درست می کند.

دیدگاهی در مورد “واردات شکلات خارجی فله

 1. زهره مروتی گفت:

  سلام وقت بخیر
  شکلات خارجی رو برای نگهداری باید تو یخچال باشه؟ یا میشه بیرون از یخچال هم نگهداری کرد ؟

  1. admin گفت:

   سلام خانم مروتی عزیز
   برای پاسخ سوالاتتان لطفا فرم مشاوره موجود در سایت را تکمیل نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *