شکلات, شکلات سکه ای

صادرات انبوه شکلات سکه ای

شکلات سکه ای از شکلات های رایج برای تزیین می باشد. از این شکلات ها در کافی شاپ بسیار زیاد استفاده می شود. در این زمینه مراکز تولیدی بسیار زیادی وجود دارند که به صورت انبوه شکلات سکه ای با کیفیت را تولید می نمایند.

بازار صادرات شکلات سکه ای بسیار بالا می باشد و کشورهای بسیار زیادی نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می‌ دهند.

صادرات انبوه شکلات سکه ای

طرز تهیه شکلات سکه ای

طرز تهیه شکلات سکه ای برای تهیه شکلات سکه ای به ماده اصلی پودر کاکائو و نمک‌ دریایی نیاز داریم.

در ابتدای کار ماهیتابه را با کاغذ روغنی به خوبی بپوشانید. داخل ماهیتابه ای کمی آب بریزید و آن روی حرارت قرار دهید، پس از اینکه آب شما به نقطه جوش خود رسید، حرارت را خاموش کنید و یک کاسه فلزی در درون ماهیتابه قرار دهید. شکلات خرد شده خود را در درون کاسه ای بریزید تا به وسیله گرمای آب به خوبی نرم شود.

در ماهیتابه ای کوچک شکر را روی حرارت ملایم قرار دهید و بگذارید حدود ۷ تا ۹ دقیقه حرارت ببیند و تبدیل به مایه تیره رنگی شود و شروع به جوشیدن کند. خامه را آرامی به آرامی روی شکر ذوب شده بریزید هم زمان که شکر و خامه با همدیگر حرارت دیدند، آن ها را به خوبی هم بزنید تا شکر به خوبی در خامه حل شود، سپس خیلی زود آن را از روی حرارت بردارید.

ترکیب خامه خود را بر روی شکلات گرم خود بریزید و آن را خیلی سریع هم بزنید تا ترکیب یکدستی به وجود آید. حال با قاشق چای خوری آن ها را بر روی کاغذ روغنی قرار دهید و روی آن ها مقداری نمک دریا بپاشید. وسط آن ها را با کاغذ روغنی دیگری به خوبی بپوشانید.

در ادامه به آرامی روی آن ها را فشار دهید تا صاف و تخت شوند و به شکل سکه های کوچکی در بیایند. در مرحله آخر آن ها را به درون یخچال منتقل کنید تا سرد و تخت شود‌، اطراف آن ها را با پودر کاکائو بپوشانید.

خرید مستقیم شکلات سکه ای

خرید مستقیم شکلات سکه ای

با توجه به کارایی بالای این سری از محصولات، بازار خرید شکلات سکه ای بسیار خوب می باشد و افراد در اقصی نقاط کشور نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می‌ دهند.

این زمینه روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها به صورت مستقیم شکلات خود را تهیه نمایید. یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع شکلات سکه ای می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود، بهتر است که از درگاه اینترنتی نسبت به خرید شکلات خود اقدام نمایید و خریدی به صرفه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *