شکلات, شکلات صبحانه

تولید عمده شکلات صبحانه

شکلات صبحانه نوعی وعده غذایی است که با کارایی بیشتری سطح گرلین، هورمون مسئول گرسنگی شدید را کنترل می کند. استفاده از شکلات برای صبحانه به شما کمک می کند تا صبح قند و سایر شیرین کننده ها را به طور کامل از بین ببرید. این یک روش عالی برای ترکیب سلامتی با لذت است. خوردن شکلات به عنوان صبحانه می تواند بلافاصله خواب آلودگی را برطرف کرده و عملکرد را بهبود بخشد. ما اقدام به تولید شکلات صبحانه عمده نموده ایم.

تولید عمده شکلات صبحانه

مزایای استفاده از شکلات در وعده صبحانه

مزایای استفاده از شکلات در وعده صبحانه یکی از فواید شکلات تامین انرژی به بدن است زیرا کالری زیادی دارد، با این حال انواع مختلفی از شکلات ها با ترکیبات مختلف وجود دارد، بنابراین فواید آن برای سلامتی متفاوت است. انواع موجود شکلات سفید، شیری، صورتی یا روبی، متوسط ​​تلخ و تلخ یا سیاه است. سی گرم شکلات به طور متوسط ​​حاوی 120 کالری است. ایده آل این است که بعد از ناهار، شکلات را ترجیحاً تلخ یا تیره برای صبحانه یا به عنوان دسر مصرف کنید، به این ترتیب کالری در طول روز برای تولید انرژی استفاده می شود. اگر شکلات در طول شب مصرف شود، این کالری های اضافی احتمالاً به عنوان چربی در بدن رسوب می کنند، زیرا در هنگام خواب در حالت استراحت است.

عمدتا برای بهبود گردش خون و جلوگیری از سرطان است، زیرا غنی از آنتی اکسیدان است. با این حال، این مزایای دیگری نیز دارد که عبارتند از: این به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های قوی متعلق به گروه فلاونوئیدها، کاتچین ها، اپی کاتچین ها و پروسیانیدین ها، قلب را خوب می کند. این ماده سیستم عصبی مرکزی و عضلات قلب را تحریک می کند، زیرا دارای تئوبرومین است، ماده ای با عملکرد مشابه کافئین. این یک احساس خوب است، زیرا باعث تحریک هورمون سروتونین، بهبود خلق و خو و تسکین استرس می شود. به کاهش فشار خون و بهبود گردش خون کمک می کند زیرا باعث تولید اکسید نیتریک می شود، گازی که باعث شل شدن عروق می شود.

کلسترول خوب HDL را افزایش می دهد و کلسترول بد LDL را کاهش می دهد، همچنین به جلوگیری از تشکیل پلاک های تصلب شرایین در رگ ها کمک می کند، به همین دلیل به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی قوی دارای اثر محافظت قلبی است. این ماده به بهبود عملکرد مغز کمک می کند، زیرا باعث افزایش جریان خون در مغز می شود و همچنین حاوی مواد محرک مانند کافئین و تئوبرومین است که به پیشگیری از بیماری هایی مانند آلزایمر کمک می کند.

مراکز توزیع شکلات صبحانه

مراکز توزیع شکلات صبحانه مجموعه ما یکی از برترین مراکز توزیع شکلات صبحانه در ایران است. شکلات صبحانه مجموعه ما بسیار پرطرفدار است. هم به دلیل مزایای آن و هم طعم جذاب آن. در طی چندین سال تحقیق، مشخص شد که خوردن شکلات به عنوان صبحانه برای کسانی که کار آنها با یک فعالیت ذهنی شدید همراه است بسیار مفید است. بنابراین، ارزش دارد که روز خود را با یک شکلات تخته ای برای کسانی که درگیر کار فکری هستند یا هنگام کار باید با کارهای دشوار کنار بیایند، شروع کنید. این واقعیت که خوردن شکلات به عنوان صبحانه به شما امکان می دهد به سرعت از خواب بیدار شوید و شروع به فکر فعال کنید، توسط یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه سیراکیوز ثابت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *