شکلات, شکلات وسط کیک

بازار فروش شکلات وسط کیک

شکلات ماده اصلی دانه های درخت کاکائو است. درخت کاکائو گونه گرمسیری بومی مناطق گرمسیر مرطوب آمریکا است.مواد جامد کاکائو بدون چربی، یا رب کاکائو مسئول رنگ تیره شکلات و قسمت عمده ای از طعم و رایحه مشخص آن است. این قسمت از محصول، پودر شده و تا حدی چربی خورده، همان چیزی است که ما به عنوان شکلات وسط کیک می شناسیم. ما بازار فروش شکلات وسط کیک هستیم.

بازار فروش شکلات وسط کیک

شکلات وسط کیک چه ویژگی هایی دارد؟

شکلات وسط کیک چه ویژگی هایی دارد؟ شکلات وسط کیک چربی ارزشمند که به شکلات شکنندگی و لطافت مشخصه می دهد، علاوه بر عطر و طعم، آن را برای کام ما بسیار دلپذیر می کند، زیرا در دمای بسیار نزدیک به دمای بدن ما، 37 درجه سانتیگراد، ذوب می شود. این شکلات باید حداقل دارای 35٪ کاکائو باش.

چه کاربردی می توانیم داشته باشیم؟ خوب، این به موارد زیادی بستگی دارد، مانند درصد کاکائو موجود در آن و درصد قند. با داروی حاوی 80٪ کاکائو می توانید این ترافل های خوشمزه را با روغن زیتون تهیه کنید که روی آنها نمک، گردو، زنجبیل شیرین و فلفل قرمز قرار دارد.

ما می توانیم آن را در کمی خامه حل کنیم و از آن برای تهیه کیک های بسیار ساده بدون اجاق گاز با پاکت کشک استفاده کنیم: نتیجه بسیار خامه تر از ژلاتین است و شما می توانید برخی از کیک های لایه ای را دریای نتیجه درست کنید (حتی اگر یک تکه شیرینی معتبر هستند).

فکر نمی کنید می توانید به آن سطح برسید؟ 150 گرم شکلات سفید را با 100 میلی لیتر خامه و یک قاشق غذاخوری ماتچ پودر شده (از شیرینی) ذوب کنید. برای کیک، کرپ، کلوچه یا سرخ کن پر کننده ای تهیه خواهید کرد که اگر کمی گرم آن را سرو کنید، کاملاً به عنوان سس غوطه ور شدن یک سینی میوه به عنوان فوندوئه کار می کند.

قیمت عمده شکلات وسط کیک

قیمت عمده شکلات وسط کیک مجموعه ما عرضه ارزان قیمت و عمده شکلات وسط کیک را آغاز نموده است. جهت استعلام قیمت شکلات وسط کیک عمده با ما تماس بگیرید. مواد شکلات، فوندانت یا شکلات برای دسر ها با نسبت بیشتری از کره کاکائو برای مصرف مستقیم که در بالا ذکر شد فرموله می شوند آنها همچنین در انواع مختلف کاکائو موجود هستند: سفید، همراه با شیر و بدون شیر.
با این کار شکلات شکل پذیر و براق تری برای شیرینی سازی و آب نبات بدست می آید. این می تواند شکلات بدون شیر یا شکلات همراه با شیر باشد که حداکثر 60٪ از وزن کل محصول به آن در آجیل اضافه می شود. اگرچه چیز عادی این است که همانطور که هست بخورید، اما این دوگانگی بزرگترین کاربرد آشپزی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *