پودر کاکائو, پودر کاکائو S9

فروش مستقیم پودر کاکائو s9

چه می شود اگر امروز به شما بگوییم که پودر کاکائو، به دور از یک خوراکی، یک گنج واقعی غذایی است … آیا این فوق العاده نخواهد بود؟ خوب وقت خوش حالی است زیرا پاسخ این سوال بله است!

پودر کاکائو را در تمام طول سال بدون نگرانی پیدا خواهید کرد. زیرا مجموعه ما اقدام به فروش پودر کاکائو s9 به صورت مستقیم و بدون واسطه نموده است.

فروش مستقیم پودر کاکائو s9

بررسی مشخصات پودر کاکائو s9

بررسی مشخصات پودر کاکائو s9 روزگاری هسته دانه های درخت کاکائو بود، درختی بومی مکزیک. این درخت یک میوه، غلاف تولید می کند. هر غلاف حاوی 30 تا 40 لوبیا است که بادام یکی از آنهاست. بادام خیلی تلخ است. بنابراین باید تخمیر شود، مرتب شود تا در نهایت بو داده شود. فقط بعد از این برشته شدن است که خرد می شود و سپس آسیاب می شود.
اما داستان هنوز به پایان نرسیده است، زیرا این ماده باعث تولید توده کاکائو، یک محصول چرب می شود زیرا حاوی کره کاکائو است. با این حال، پودر کاکائو عملا فاقد چربی است.

بنابراین آخرین فصل این داستان حذف کره کاکائو از توده کاکائو است. آنچه به دست ما می رسد “کیک” نام دارد. آخرین بار له شده و الک می شود تا در آخر پودر معروف کاکائو داده شود.

پودر کاکائو واقعی (بدون قند اضافه شده) از نظر غذایی بسیار جالب است. از نظر کربوهیدرات و چربی کم است، اما از طرف دیگر، فوق العاده غنی از آنتی اکسیدان های پیچیده، انواع پلی فنل، فلاونوئیدها و کاتچین ها است. راز این است که پودر کاکائو در واقع کاکائوی خام است.

تحت گرمایش گسترده، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها تغییر نکردند.
نکته اصلی سلامت سیستم قلبی عروقی و اثر ضد پیری اثبات شده است. و همه اینها بدون از دست دادن عملکرد ضد استرس که شکلات برای آن مشهور است و همچنین محتوای منیزیم که پودر کاکائو را به متحدی بزرگ در برابر خستگی و کندی تبدیل می کند.

از پختن بیش از حد پودر کاکائو خود اجتناب کنید تا تمام خصوصیات غذایی که آن را به یک ماده غذایی فوق العاده تبدیل می کند، از بین نرود. از طرف دیگر، پودر کاکائو سرشار از نشاسته است، که می تواند رقیق شدن آن را در مواقعی که می خواهید آن را به یک ماده افزودنی اضافه کنید، دشوار کند.

توزیع کننده عمده پودر کاکائو s9

توزیع کننده عمده پودر کاکائو s9 مجموعه ما با افتخار توزیع کننده عمده پودر کاکائو s9 می باشد. توزیع پودر کاکائو توسط ما به صورت غیر حضوری انجام می شود. اگر آن را در یک مکان خشک و به دور از گرما و نور در یک ظرف شیشه ای هوا نگهداری کنید، خیلی خوب نگه داشته می شود و مطمئن شوید که بعد از هر بار استفاده خوب بسته می شود.

در حالت ایده آل، این شیشه را در قفسه ای با در بسته و دور از اجاق های داغ که لزوماً گرما و رطوبت تولید می کنند، نگهداری کنید. اگرچه می توان آن را برای مدت زمان طولانی ذخیره کرد، اما سعی کنید پودر کاکائو خود را در مدت یک سال از خرید آن مصرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *