شکلات

تولید کننده بهترین شکلات شیری

شکلات شیری ​​درصد کاکائو بسیار کمتری نسبت به شکلات تلخ دارد. اما قند بیشتری نیز دارد، به همین دلیل بسیار شیرین است. علاوه بر این، یک ماده اضافه شده، شیر خشک است. محتوای شیر آن باعث می شود که مقدار قابل توجهی کلسیم و همچنین میزان کالری بیشتری نسبت به شکلات تلخ فراهم کند. مجموعه ما تولید کننده شکلات شیری با بهترین کیفیت در ایران می باشد.

تولید کننده بهترین شکلات شیری

شکلات شیری چه میزان کالری دارد؟

شکلات شیری چه میزان کالری دارد؟ شکلات کاور شکلاتی است که در شیرینی جات استفاده می شود اما نمی توان آن را با شکلات ساده اشتباه گرفت. مواد رویه شکلات به شکل شکلات تیره، شیری و سفید ساخته می شوند و تفاوت اصلی آن با شکلات های معمولی مانند شکلات تخته ای این است که مقدار بیشتری کره کاکائو دارد (حدود 30٪).

با استفاده از این مقدار کره، شکلات قالب پذیرتر است و می توان آن را در شیرینی سازی بهتر کار کرد، اما همچنین براقیت بیشتری نسبت به شکلات معمولی دارد. همچنین یافتن میوه های خشک در میان مواد تشکیل دهنده آن معمول است که هم کالری و هم پروتئین دریافتی با آنها افزایش می یابد.

اولین شکلات شکلات شیر ​​در اروپا در ربع آخر قرن نوزدهم، به طور خاص در سوئیس در سال 1875 یافت شد. دانیل پیتر اولین شخصی بود که به فکر افزودن شیر به شکلات (شیر پودری که نستله تولید کرد) بود. بعداً با كولر پیوست تا سرانجام در حدود سال 1930 با نستله شراكت كرد و بدین ترتیب تولید غذای فوق الذكر تقویت شد.

شکلات شیری فرایند تحول یکسان با بقیه انواع شکلات ها را طی می کند، به استثنای نسبت هایی که برای تهیه انواع مختلف آنها استفاده می شود. برخلاف شکلات سفید، شکلات شیری رب کاکائو را در بین مواد تشکیل دهنده آن فراهم می کند (به نسبت هایی که معمولاً کمتر از 40٪ است، اگرچه انواع شکلات شیری برای غذاهای عالی و شیرینی جات وجود دارد که نسبت هایی حتی از 50٪ رب کاکائو دارند).

مرکز عرضه شکلات شیری

مرکز عرضه شکلات شیری ما در جهت رفاه حال مشتریان مان اقدام به ایجاد یک مرکز عرضه شکلات شیری نموده ایم که به صورت غیر حضوری خدمات ارائه می دهد. مصرف متوسط ​​شکلات شیر ​​همیشه از مزایای مهمی در سلامتی ما برخوردار خواهد بود، هم از نظر جسمی (به دلیل ارزشهای غذایی غنی که دارد) و هم از نظر ذهنی (به راحتی ما کمک می کند، به ما آرامش می بخشد، دارای اثرات تبدیسی خاص و غیره است.) شکلات شیری، با توجه به نتایج مقایسه ای حاصل از مطالعه عجیب، اثر آنتی اکسیدانی بیشتری نسبت به بسیاری از میوه ها با محتوای آنتی اکسیدان بالا، مانند توت های آکایا یا زغال اخته دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *