پودر کاکائو

صادر کننده معتبر پودر کاکائو فله ای

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

امروزه فواید پودر کاکائو فله ای بر کسی پوشیده نیست. دیگر مخفی نیست که پودر کاکائو فله ای با کیفیت خوب می تواند واقعاً روحیه شما را بهبود بخشد. همچنین گفته می شود که آنتی اکسیدان ها، که در کاکائو خام بسیار وجود دارد، به دلیل محافظت از سلول ها در برابر پیری زودرس، اثر ضد پیری اثبات شده ای دارند. ما معتبر ترین صادر کننده پودر کاکائو فله ای در ایران هستیم.

صادر کننده معتبر پودر کاکائو فله ای

همه چیز درباره پودر کاکائو

همه چیز درباره پودر کاکائو آیا می دانید اصطلاح پودر کاکائو به دو عنصر مشخص اشاره دارد؟ هم ماده اولیه، یعنی دانه های درخت کاکائو و هم پودر بدست آمده پس از برشته شدن و آسیاب شدن را تعیین می کند. این پودر می تواند به عنوان یک نوشیدنی مصرف شود و یا با شکر، شیر و کره کاکائو مخلوط شود و شکلات درست شود.

برای تغییر رنگ و PH پودرهای کاکائو به مشخصات مشتری، گاهی اوقات لازم است که به قلیایی سازی متوسل شویم. این عملیات که قبل از آسیاب انجام می شود (نمودار بالا را ببینید)، شامل خیساندن دانه کاکائو با یک مشروبات قلیایی، اغلب کربنات پتاسیم، سپس خشک و بو دادن آن است. یکی از ویژگی های قلیایی سازی این است که کاکائو را محلول می کند.

بعد از آسیاب کردن، توده کاکائو (طبیعی یا قلیایی) تحت فشار 350-530 بار (کیلوگرم بر سانتی متر مربع) در فشارهای هیدرولیکی مجهز به پارچه های فیلتر فلزی قرار می گیرد. این فیلتراسیون فشار بالا قسمت مایع را جدا می کند: کره کاکائو و قسمت جامد که به شکل کیکی به نام “کیک” است و محتوای چربی آن از 10٪ (کیک بدون چربی) تا 24٪ متفاوت است (وعده غذایی چرب).

کاکائو خام مانند سایر محصولات فرعی بالاتر از 42 درجه سانتیگراد گرم نشده است. این بدان معنی است که تولید آن کیفیت تغذیه ای آن را تغییر نداده است. برعکس، مواد مغذی را که به طور طبیعی در آن وجود دارد فعال کرد. در مقادیر مساوی، کاکائو خام حاوی 126٪ آهن بیشتر، 149٪ منیزیم بیشتر و 136٪ پتاسیم بیشتر از کاکائو پخته شده است.

همچنین از نظر کلسیم (160 میلی گرم در 100 گرم) از شیر گاو (125 میلی گرم در 100 میلی لیتر) غنی تر است. علاوه بر این، همین مقدار بالای مواد مغذی ضروری است که باعث می شود کاکائو خام ارگانیک متحدی عالی برای ارتقا سلامت و رفاه شما باشد.

توزیع انبوه پودر کاکائو فله ای

توزیع انبوه پودر کاکائو فله ای مجموعه ما اقدام به توزیع پودر کاکائو فله ای به صورت انبوه نموده است. درصدی که روی بسته بندی شکلات های پودری ظاهر می شود، میزان کاکائوی خام موجود در آنها را نشان می دهد و از نوار به میله دیگر متفاوت است.

به عنوان مثال، شکلات تلخ – ساده یا طعم دار پرتقال یا فندق – می تواند حاوی 47٪ تا 99٪ کاکائو باشد. این درصد بر شدت و عطر و طعم شکلات و همچنین دمای ذوب شدن آن تأثیر می گذارد، که از فاکتورهای مهم هنگام پخت و پز یا خنک شدن است.

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا