پودر قهوه

بازار پخش پودر قهوه ترک

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

از تلخ ترین انواع قهوه موجود در بازار ایران و جهان قهوه ترک می باشد و ترک ها بهترین سازندگان این قهوه به شمار می روند می آیند. این قهوه دارای مشخصات و ویژگی های مختلفی است.

برای تهیه این قهوه از پودر قهوه ترک استفاده می ‌شود که در بازار پخش آن توسط فروشنده معتبر این محصول ارائه شده است و خریداران می توانند در تماس مستقیم و بی واسطه با این فروشنده نسبت به سفارش آن اقدام کنند تا در اولین فرصت ممکن به آدرس آنها ارسال گردد.

بازار پخش پودر قهوه ترک

بررسی مشخصات پودر قهوه ترک

بررسی مشخصات پودر قهوه ترک قهوه ترک نوع خصوصی از سرور قهوه است که نسبت به انواع قهوه اسپرسو و فرانسه از نظر درجه پودر کردن قهوه متفاوت است. پودر قهوه ترک از دانه قهوه برشته شده به دست می آید که به طور کامل پودر شده است. این قهوه در کشور ما از محبوبیت بالایی برخوردار است. پودر مورد استفاده برای تهیه این قهوه ترک بدون فیلتر و با آسیاب کم می باشد به طوری که می توان پس از نوشیدن قهوه دانه های درشت را در ته فنجان دید.

از خصوصیات و مشخصات این پودر قهوه می ‌توان به طعم تلخ آن اشاره کرد که همه افراد تحمل این میزان از تلخی را ندارند اما برخی دیگر از آن لذت می برند. این پودر دارای قدرت آنتی اکسیدانی بسیار زیادی می باشد و برای سلامت بدن می ‌تواند مفید واقع شود.
در واقع این پودر قهوه ترکیبی از قهوه روبوستا و عربیکا می ‌باشد که به نسبت مناسب با هم مخلوط شده اند و از میزان کافئین قابل توجهی برخوردار است همچنین این پودر دارای بافت مخملی است و تهیه کردن آن نیاز به مهارت خاصی دارد.

قیمت خرید پودر قهوه ترک

قیمت خرید پودر قهوه ترک قیمت پودر قهوه ترک در انواع مختلف آن تا اندازه‌ای با همدیگر متفاوت است. این پودر در حجم های مختلف توسط فروشنده آن ارائه می ‌شود و خریداران می ‌توانند آن را در انواع مختلف بسته بندی شیک و صادراتی تهیه کنند. برای خرید پودر قهوه و استعلام قیمت خرید آن می ‌توان از همین وب سایت اقدام کرد. در این وب سایت اطلاعات کاملی در مورد این پودر ارائه شده است و خریداران با مراجعه به این سایت می‌توانند شناخت بیشتری از این قهوه به دست آورند.

قیمت خرید این پودر به دلیل وارداتی بودن آن نوسانات بسیار زیادی دارد و به همین دلیل نوسانات نرخ ارز می تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت این پودر داشته باشد علاوه بر این میزان عرضه و تقاضا برای این محصول در داخل کشور نیز می تواند بر نرخ نهایی آن تاثیر بگذارد.

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا