کاکائو

مرکز عرضه پودر کاکائو هلندی مرغوب

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

پودر کاکائو هلندی از اقلام صادراتی مشهور جهان است. پودر کاکائو هلندی مرغوب دارای عطر و طعم فوق العاده است. کیفیت بالای این محصول برای هر خریدار کاملا مشهود است. خوش رنگ بودن و یک دست بودن پودر کاکائو از ویژگی های منحصر به فرد این محصول است.

بسته بندی این محصول اصولا در قوطی های ها محکم با وزن مناسب است. این محصول برای کافه و قنادی ها وبستنی فروشی ها و مصارف خانگی قابل استفاده است.

مرکز عرضه پودر کاکائو هلندی مرغوب

عوامل موثر بر کیفیت انواع پودر کاکائو

عوامل موثر بر کیفیت انواع پودر کاکائو صرفه نظر از فرایند رشد و پرورش دانه کاکائو، مراحل آسیاب و پودر شدن آن بسیار حائز اهمیت است. زیرا نرم و یک دست بودن پودر کاکائو از عومال موثر در کیفیت است. پودر کاکائویی که در دسترس ما قرار می گیرد در حقیقت کره گیاه کاکائو است.

این محصول که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالایی است، بسیار مفید است. فراورده های شیرین کننده و شکری که به محصول اضافه می شود باید مرغوب باشد اما این پودر بدون طعم دهنده شکر هم عرضه می گردد. پودر کاکائو مرغوب باید طعم دهندی بالایی داشته باشد به طوری که مقدار کم این محصول هم بسیار موثر باشد.

جالب است که بدانید پودر کاکائو کافئین کمی دارد. و از خواص مهم کاکائو میتوان به این موارد اشاره کرد:

  • کاهش افسردگی
  • ویتامین و آنتی اکسیدان بالا
  • انرژی زا بودن
  • کاهش وزن
  • مواد معدنی
  • فیبر بالا

به دلیل مصرف بالای این محصول در فراورده های کیک و شیرینی پزی و غیره، کیفیت پودر کاکائو واقعا مهم است. مرکز عرضه پودر کاکائو معتبر، محصول مطمئنی را در اختیار خریدار قرار می دهد. اصل بودن محصول باید تضمینی باشد.

تولیدکننده پودر کاکائو هلندی مرغوب

تولیدکننده پودر کاکائو هلندی مرغوب این محصول هلندی، که از محبوبیت بالایی بر خوردار است؛ تقاضا برای این محصول را افزایش داده است. این محصول صادراتی در تولیدی های داخلی فراوری و به صورت پودر در می آید. تولیدکننده پودر کاکائو باید دارای دستگاه های مجهز برای آسیاب کردن یک دست و نرم باشد. این نکته قابل توجه است که فرایند پودر کردن کاکائو در میزان عطر و طعم و ماندگاری پودر کاکائو موثر است.

برای بسته بندی محصول بهتر است در کیسه های وکیوم شده محکم که مانع از ورود هوا به داخل محصول می گردد؛ استفاده شود. و یا در قوطی های فلزی ریخته شود. که نوع بسته بندی به درخواست مشتری عرضه می شود. همچنین وزن محصول بنا به تقاضا خریدار قابل تعویض است.

شرایط نگهداری پودر کاکائو بسیار مهم است. زیرا دمای نامناسب و هوا زدگی باعث از بین رفتن کیفیت محصول می گردد. از این رو پس از باز کردن بسته بندی باید به شرایط نگهداری توجه شود. به دلیل عدم وجود مواد نگهدارنده در پودر کاکائو خالص، مدت نگهداری آن بالاست.

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. با سلام پودر کاکائو هلندی خیلی خوب و یکدست است ولی خوب بود بسته های کوچکتر و وزن های گرمی هم داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا