صادرات شکلات

صادرات انواع شکلات صبحانه ایرانی به روسیه

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

یکی از راه های درآمدزایی کشور صادرات کالا به کشورهای مختلف است. در این میان صادرات شکلات بازار پررونق و موفقی دارد. صادرات شکلات ایرانی گستره ی وسیعی دارد و شامل انواع شکلات ها و حتی تافی و آبنبات نیز می شود. در سال ۱۳۹۸، صادرات انواع شکلات، از جمله صادرات انواع شکلات صبحانه ، به روسیه بسیار موفق بوده و مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو روند صادرات را بسیار موفق دانسته و در این باره گفت:

صادرات ما به روسیه روند خوبی داشته. صدور این کالا به کشورهایی مانند عراق، افغانستان و کشورهای شمالی دریای خزر نیز انجام می‌شود. در ارتباط با شیرینی و شکلات حتی به کشورهای اروپایی و قاره آمریکا هم صادرات داریم؛ این پتانسیل خیلی خوبی است که باید بتوانیم از آن استفاده کنیم.

بیشترین صادرات شکلات ایرانی به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس، کشوهای آسیای میانه شرقی، آلمان، فرانسه، کانادا، استرالیا و روسیه صورت می گیرد.

صادرات انواع شکلات صبحانه ی ایرانی

به دلیل دانش فنی و مهارت هایی که تولید کنندگان شکلات در تولید آن دارند، ایران در عرصه ی صادرات، یکی مطرح ترین از صادر کنندگان شکلات به شمار می آید. با گسترش  یافتن کارخانه های ایرانی، سال هاست شاهد تولید انواع شکلات صبحانه ی با کیفیت با طعم های مختلف در ایران هستیم. حال پس از موفقیت در صادرات انواع شکلات ایرانی، تجار ایرانی در زمینه ی صادرات انواع شکلات صبحانه ی ایرانی ورود کردند؛ که در سال ۱۳۹۸ شاهد موفقیت چشمگیرشان در صادر کردن این محصول به کشور روسیه بودیم.

صادرات انواع شکلات صبحانه ی ایرانی

کشور ایران در بین 30 کشور برتر صادر کننده ی انواع شکلات در جهان قرار دارد. با آغاز صادرات انواع شکلات صبحانه ی ایرانی به کشورهای دیگر و موفق بودن صادرات آن به کشور روسیه، که یکی از مهمترین و اصلی ترین بازارهای جهانی محسوب می شود، پیش بینی می شود این رتبه در سال های آینده ارتقا نیز پیدا کند.

انواع شکلات صبحانه

شکلات صبحانه یکی از پرطرفدارترین محصولات میان مصرف کنندگان است و جای خود را در وعده های غذایی بیشتر مردم دارد. با ارتقا دانش فنی و گسترش خطوط تولید کارخانه ها شاهد تولید شکلات صبحانه با انواع طعم های نعنایی، کنچدی، بادام زمینی و فندقی، که محبوب ترین طعم است، هستیم. طعم های مختلف شکلات صبحانه مورد استقبال کارگاه ها و کارخانه هایی است که دسرها و کیک های مختلف تولید می کنند

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا