دانه قهوهدانه قهوه روبوستا

عرضه کننده دانه قهوه روبوستا درجه یک

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

انواع دانه قهوه روبوستا با کیفیت درجه یک از کشور های آفریقا و آمریکای جنوبی که زبانزد خاص و عام هستند به کشور ایران نیز وارد می شوند. این محصول برای استفاده در کافی شاپ ها عرضه می شود. همچنان که محصولات توسط برخی برند ها بسته بندی و فرآوری کامل جهت مصارف خانگی می شود.

عرضه کننده دانه قهوه روبوستا درجه یک

منظور از دانه قهوه روبوستا چیست؟

منظور از دانه قهوه روبوستا چیست؟ قهوه یکی از جذاب ترین نوشیدنی هایی است که می تواند روز یک فرد را با آرامش، بدور از هر گونه استرس و با انرژی بالایی همراه کند. خاستگاه و مراکز اصلی تولید کننده قهوه در دنیا کشور های آمریکای جنوبی، مرکزی، آفریقا و مناطق معدودی از آسیا هستند.

دو نوع قهوه عربیکا و روبوستا مشهور ترین قهوه های دنیا هستند که بیش از 50 درصد متعلق به عربیکا و بیش از 30 درصد قهوه متعلق به روبوستا می باشد. منظور از دانه قهوه روبوستا یک دانه گرد مانند سبز رنگ می باشد که از درختانی با ارتفاع بسیار بلند در شرایطی مساعد و نه چندان سخت به دست می آید.

دانه قهوه روبوستا از نوع عربیکا کوچکتر می باشد، خطی صاف تر دارد، عطر آن اندکی کمتر است و تلخی بیشتری دارد، اما به اندازه همان عربیکا خوش طعم و مردم پسند است که برای تولید قهوه های اسپرسو به وفور استفاده می شود.

از کشور های مختلفی انواع دانه قهوه روبوستا به صورت خام یا تفت داده شده به ایران وارد می شود. حتی نوع پودر شده این محصول نیز توسط وارد کنندگان جهت برطرف کردن نیاز داخلی وارد می شود.

خواص قهوه روبوستا زیاد است و می توان برای نفع بردن بدن نیز از آن استفاده کرد. آنتی اکسیدان بالایی دارند، می تواند به کاهش وزن کمک کند و همچنین به افزایش حافظه نیز کمک می کند.

نمایندگی فروش دانه قهوه روبوستا

نمایندگی فروش دانه قهوه روبوستا تجار بعد از وارد کردن دانه قهوه روبوستا باید آن را به مراکزی جهت پخش و فروش تحویل دهند. کافی شاپ از مراکزی هستند که حتما برای پاسخگویی درست به مشتریانشان باید از قهوه های درجه یک، اصل و باکیفیت استفاده کنند.

در درجه بعدی نمایندگی های فروشی در سطح شهر ها هستند که این محصول را به صورت فله فروشی عرضه می کنند تا مردم بتوانند آن را برای خرید خانه خود دریافت کنند. همچنان که برخی مغازه ها که فقط به کار فروش انواع قهوه، نسکافه، کاپوچینو، کاکائو و مواردی از این دست می پردازند، که آن ها نیز باید این محصول را از وارد کننده های دست اول تهیه کنند تا محصول اصلی را به مردم برسانند.

فروش قهوه روبوستا البته از طریق سایت ها نیز این روز ها انجام می شود. یعنی تمام مراکز ذکر شده بالا می توانند سفارش خود را مستقیما از سایت های اینترنتی حتی در حجم عمده تامین کنند.

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا