پودر کاکائو

مرکز فروش بهترین پودر کاکائو تلخ

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

پودر کاکائو را می توان از سری پودرهای خوراکی پرکاربردی محسوب نمود که نه تنها در مصارف آشپزی خانگی، از آن استفاده فراوانی را برای تهیه خوراکی های متنوع کاکائویی می کنند؛ بلکه در صنایع غذایی نیز به عنوان یکی از پودرهای مهم نیز شناخته شده است. اما یکی از بهترین نوع آن در که در مرکز فروش این محصول عرضه گشته؛ پودر کاکائو تلخ می باشد.

مرکز فروش بهترین پودر کاکائو تلخ

از تولید تا مصرف پودر کاکائو تلخ

از تولید تا مصرف پودر کاکائو تلخ پودر کاکائو تلخ از پودرهای خوراکی قهوه ای رنگی به شمار می آید که امروزه با کاربردهای عمده ای در حوزه های غذایی مختلف مواجه گشته است.
در ادامه، بیشتر در مورد کاربردهای این محصول خواهیم گفت؛ در حال حاضر می خواهیم فرآیند تولید پودر کاکائو تا مصرف آن را شرح دهیم که در گزینه های زیر آمده اند:

  1. ابتدا دانه های کاکائو را داغ نموده و بو می دهند که در اثر حرارت زیاد، مغز از دانه جدا گشته و بیرون می آید.
  2. بعد از آن توسط الک های مخصوص، پوسته و مغز کاکائو را در معرض الک یا غربال کردن قرار می دهند تا این دو از هم جدا گردند.
  3. سپس لپه های کاکائوی بو داده در معرض خرد شدن قرار گرفته و به شکل خمیر در می آیند که به آن خمیر کاکائو گفته می شود.
  4. بعد از آن چربی را از خمیر کاکائو جدا نموده و این چربی از صافی ها رد می شود که به آن کره یا کیک کاکائو می گویند.
  5. حال برای اینکه خاصیت اسیدی کاکائو را خنثی نمایند؛ آن را به حالت قلیایی در آورده که این کار، عطر و رنگ کاکائو را تقویت خواهد کرد.
  6. در مرحله بعد، پودر کاکائو در اثر آسیاب کردن و فرآیندهای خاص دیگر به دست می آید.
  7. در آخرین گام نیز پودر کاکائو را در بسته بندی های مشخص جا داده تا نه رطوبتی جذب آن گردد؛ نه حالت کلوخه به خود گرفته و نه کیفیت آن کاهش یابد؛ سپس همین بسته ها آماده برای عرضه و مصرف خواهند بود.

آخرین قیمت پودر کاکائو تلخ در بازار داخل

آخرین قیمت پودر کاکائو تلخ در بازار داخل آخرین قیمت پودر کاکائو تلخ در بازار داخل، با وجود همه نوسانات موجود، مناسب گزارش شده و در نتیجه امکان سفارش عمده آن با هزینه ای ایده آل وجود خواهد داشت.
اگر می خواهید این محصول را با بهترین قیمت مورد تهیه قرار دهید؛ می توانید از همینجا که در زمره بهترین مراکز فروش پودر کاکائو تلخ قرار گرفته؛ اقدام نماید.
در این صورت هم پودرهای ارزان قیمت تری را می توانید تهیه کنید و هم به نمونه های با کیفیت این محصول دست یابید.

اما در انتها شاید بهتر باشد با چند مورد از کاربردهای این پودر خوراکی نیز آشنا شوید که باید گفت از آن در صنایع غذایی برای تولید انواع شکلات، دسرهای شکلاتی، کافی میکس، کاپوچینو، هات چاکلت، بستنی و … استفاده می نمایند.

جهت سفارش به شماره زیر تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا