قهوه خام

مرکز خرید قهوه خام با قیمت عمده

قهوه به صورت های مختلف به فروش می رسد که افراد با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آن می کنند بعضی از افراد دوست دارند پودر قهوه را خریداری کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند قهوه خام عمده خریداری کنند و سپس خودشان آن را آسیاب نمایند. 

مرکز خرید قهوه خام با قیمت عمده

تفاوت قهوه خام با سایر قهوه ها در چیست؟

تفاوت قهوه خام با سایر قهوه ها در چیست؟ قهوه دانه ای خوش بو و قهوه ای رنگ است که از یک نوع گیاه به عمل می اید که بومی قاره آفریقا و آمریکای جنوبی است و قهوه خام  همان دانه قهوه می باشد که هیچ گونه فرآوری و تغییری در آن صورت نگرفته است.

دانه های قهوه بعد از چیده شدن جمع آوری می شوند و سپس فرآوری می کنند که بسته به مزان خشک بودن آن برشته می شوند و در درجات مختلف از نظر طعم و بو قرار دارند اما قهوه خام به صورت دانه اصل این گیاه است که پس از رسیدن چیده شده و بدون هیچ فرآوری به فروش می رسد.

قهوه سرشار از کافئین است که کمی حالت اسیدی دارد و در زمان مصرف می تواند انسان را تحریک کند.

قهوه ها انواع مختلفی دارند و با طعم ها و میزان بو های مختلفی به فروش می رسند و مصارف گوناگونی مانند تهیه اسپرسو، شیرینی ها، کیک ها و … استفاده می شود.

قهوه فوری یک نوشیدنی آماده و به دست آمده از قهوه می باشد که به آن قهوه آماده نیز می گویند این نوع قهوه به صورت خشک و پودر در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که با بازگرداندن رطوبت به آن یا همان اضافه کردن آب جوش تبدیل به یک نوشیدنی خوشمزه و پر طرفدار می شود.

از قهوه فوری می توانید در مسافرت ها، محل کار و حتی در منزل نیز استفاده کنید.

راهنمای خرید بهترین قهوه خام در کشور

راهنمای خرید بهترین قهوه خام در کشور قهوه درجه بندی های متفاوتی دارد که هر یک متناسب با کیفیت خود قیمتی متفاوت دارند.

به منظور خرید بهترین قهوه خام باید به رنگ و بو آن دقت کنید، هرچه بو آن زیاد باشد و رنگ قهوه ای داشته باشد کیفیت بهتری دارد.  

به منظور تشخیص بهترین قهوه خام آن را در کف دستان تان مالش دهید اگر دستتان رنگ نگرف قهوه مرغوب تر می باشد.

واضح است که قیمت قهوه عمده پایین تر از قیمت فروش آن به صورت خرده است هرچند که عوامل بسیاری در قیمت آن مانند کیفیت و بو تاثیر دارد.

البته توجه داشته باشید که نگه داشتن طولانی مدت قهوه سبب پوسیدگی و از بین رفتن عطر آن می شود و حتی ممکن است باعث فاسد شدن قهوه هم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *