پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو دارک سفارشی با قیمت ارزان

مرکز فروش پودر کاکائو دارک، این نوع از پودر را به صورت فله و بسته بندی شده و با قیمت عرضه می کند و مشتریان می توانند پودر کاکائو را به صورت فله ای خریداری نمایند. اصولاً پودر هایی که در بسته بندی ها به بازار عرضه می شوند گران تر هستند. 

 مرکز فروش پودر کاکائو دارک سفارشی با قیمت ارزان

پودر کاکائو دارک چیست؟

 پودر کاکائو دارک چیست؟ پودر کاکائو دارک یک نوع پودر کاکائو است که در درست کردن انواع نوشیدنی ها کیک ها و شیرینی ها نان به کار می رود می‌ توان از این پودر کاکائو برای خوشمزه کردن کیک ها استفاده کرد.

این پودر کاکائو تیره طعم بسیار خوبی دارد  بیشتر قنادی ها و سوپر مارکت ها این کاکائو را در قفسه های خود به صورت بسته بندی شده دارند.

طعم و رنگ دو خصیصه مهم در انتخاب پودر کاکائو بوده و این دو ، از خصیصه های چالش برانگیز در تعیین یکنواختی و ثبات کیفیت برای کارخانه های تولیدی پودر کاکائو در جهان می باشد.این محصول ؛ قابل استفاده در محدوده وسیعی از دستورات پخت و ترکیبات مختلف کیک پزی می باشد و یک تجربه خوب و ثابتی در نتیجه نهایی کارتان برای شما به ارمغان می آورد.

ویژگی ها :

100% پودر کاکائوی طبیعی

تهیه شده از ترکیب دانه های کاکائو با کیفیت خوب

میزان رطوبت بسیار پایین

میزان PH بین 8.4 تا 9.2

میزان نرمی99.6 الی 99.8 درضد

کاربرد محصول در : بستنی ها ، دسر ها و کیک پزی ، نوشیدنی ها

طعم قوی شکلاتی

قیمت انواع پودر کاکائو دارک با کیفیت عالی

 قیمت انواع پودر کاکائو دارک با کیفیت عالی یکی از جمله شیرینی کننده بسیار پرطرفدار در کشورمان، کاکائو است. پودر کاکائو تلخ از فشردن و حذف چربی های موجود در دانه کاکائو به دست می آید و می توان از آن در ساخت و تولید انواع مختلفی از شیرینی ها استفاده کرد. در این خصوص می شود از این موارد استفاده پودر کاکائو تلخ و فرآورده های آن از شکلات کاکائویی، بیسکوییت کاکائویی، قهوه با طعم کاکائو،کیک کاکائویی و غیره نام برد.

در کنار این، می شود به این مراکز مراجعه کرد و با قیمت کمتری پودر کاکائو را خریداری کرد: 

فروشگاه های انواع چای، قهوه و کاکائو 

فروشگاه های زنجیره ای 

فروشگاه های آنلاین 

در این فروشگاه ها قیمت پودر کاکائو کیلویی هم اعلام می شود. 

قیمت پودر کاکائو دارک با توجه به کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. پودر کاکائو دارک جزو نمونه های ممتاز تولید کاکائو می باشد. با گسترش نیاز مصرفی در ایران واردات این محصول در زمره مهم ترین واردات کالا های خارجی محسوب می شود. وجود انواع متعددی از کالا های خارجی در بازار داخلی باعث شده است خریداران با انتخاب های بیشتری مواجه باشند و در تصمیم گیری خود هوشمندانه تر عمل کنند. قیمت خرید پودر کاکائو دارک با توجه به کیفیت تولیدی آن بسیار مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *