قهوه, قهوه رست شده

خرید قهوه رست شده به صورت مستقیم

قهوه رست شده یا برشته شده از پرفروش ترین محصولات کافئین دار به شمار می رود. این محصول به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان قرار می گیرد. فروش مستقیم محصول باعث می شود قیمت نهایی نمونه کاهش یابد و برای مصرف کنندگان به صرفه تر شود.

خرید قهوه رست شده به صورت مستقیم

قهوه رست شده گونه تولید می شود؟

قهوه رست شده گونه تولید می شود؟ رست کردن به فرآیندی گفته می شود که در آن قهوه تازه و خام برشته می شود و قابل استفاده می گردد. 

قهوه ای که ما به صورت روزانه استفاده می کنیم، مراحل زیادی را گذرانده است. قهوه سبز تازه برشته می شود و رنگ آن به قهوه ای تغییر می یابد. این عملیات توسط دستگاهای های مخصوص و مدرن در کارخانه انجام می شود.

زمان فرآیند و درجه حرارت آن، از عوامل بسیار مهم در میزان کیفیت دانه های قهوه می باشند. در صورتی که مقدار استاندارد این دو عمل کمی تغییر کند، ممکن است قهوه ها دیگر بو و مزه لازم را نداشته باشند و بی کیفیت شوند.

از عوامل موثر و پررنگ در طعم و بوی دانه های قهوه، می توان به محل کاشت و تولید آن اشاره کرد. قهوه مناطق مختلف طعم های متفاوتی با یک دیگر دارند اما پس از رست شدن، مزه قهوه تغییر می کند و از حالت ابتدایی خود فاصله می گیرد. 

رست کردند قهوه به چهار شیوه انجام می شود. محصول هر یک از این روش ها می تواند قهوه روشن یا لایت، قهوه متوسط روشن،  قهوه تیره یا دارک و یا قهوه متوسط تیره باشد.

قهوه رست شده از نظر ارزش غذایی تفاوتی با قهوه خام ندارد. اما مزه و بوی قهوه رست شده کاملا با قهوه خام متفاوت است و دلیل این تفاوت، همان حرارت و فرآیند رست کردن می باشد. 

بازار فروش قهوه رست شده در تهران

بازار فروش قهوه رست شده در تهران بازار فروش قهوه رست شده در سراسر ایران به خصوص تهران بسیار فعال می باشد. فروش این محصول در تناژ بالا و عمده صورت می گیرد و در بسته بندی های بزرگ به صاحبان کافه فروخته می شود. 

نوع بسته بندی این محصول به صورت جزئی و برای مصارف روزانه افراد به فروش می رسد.

تولید قهوه رست شده در ایران به فراوانی انجام می شود. از این رو برای از تولید کنندگان داخلی بخشی از محصولات خود را برای ارسال و صادرات به کشور های خارجی مانند ترکیه، کویت، پاکستان، عراق و … در نظر می گیرند. بنابراین فروش این محصول هم به صورت داخلی و هم به صورت خارجی انجام می شود. 

این ‌محصول در میان ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. از این رو بسیار پرفروش می باشد به صورت فله و بسته بندی در اختیار مردم قرار می گیرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *