قهوه, قهوه برزیلی اسپرسو

ارزان ترین قهوه برزیلی اسپرسو در کشور

ارزان ترین قهوه برزیلی اسپرسو در کشور به دو روش اینترنتی و حضوری عرضه می شود. قیمت قهوه برزیل با توجه به کیفیت، عطر، طعم و… متفاوت است.

اگر قصد خرید این محصول با قیمت مناسب و مقرون به صرفه را دارید، بهترین راه این است آن را به صورت عمده و فله ای خریداری کنید. 

ارزان ترین قهوه برزیلی اسپرسو در کشور

طرز قهوه برزیلی اسپرسو اسپرسو

طرز قهوه برزیلی اسپرسو اسپرسو برای درست کردن قهوه اسپرسو برزیلی به مواد اولیه نیاز داریم، در ادامه مبحث به نقد و بررسی مواد اولیه و طرز تهیه این نوشیدنی لوکس می پردازیم.

مواد لازم برای تهیه قهوه برزیلی اسپرسو عبارتند از:

پودر قهوه اسپرسو: یک سوم فنجان

آب داغ: ۴ فنجان

شیر فرم گرفته شده

اولین کاری که انجام می‌ دهیم، پودر قهوه را در داخل دستگاه فرنچ پرس ریخته سپس مقداری از آب داغ را بر روی پودر قهوه می ریزیم. سعی کنید حالت دورانی آب داغ را به پودر قهوه اضافه کنید تا گاز قهوه خارج شود. لازم است در این مرحله به مدت یک دقیقه به مخلوط آب و قهوه استراحت دهیم و سپس با گذشت این مدت زمان، باقی آب داغ را به ترکیب اضافه کرده و به مدت ۳ دقیقه فرصت دهیم، قهوه دم بکشد.

پس از دم کشیدن قهوه و مدت زمان لازم برای استراحت آن، لازم است شیر را در دستگاه اسپرسو یا فرنچ پرس با استفاده از نازل بخار فوم گیری کنیم.

در گام بعدی لازم است شیر فرم گیری شده را درون فنجان سرو قهوه ریخته، سپس قهوه را بر روی آن اضافه کنیم. 

تولید بسیار زیاد قهوه در برزیل و وسعت صنعت قهوه در این کشور سبب شده است، انواع و اقسام مختلف قهوه که هر یک از آنها از نظر اندازه و درجه کیفیتی با هم متفاوت هستند، تولید شوند.

در کشور برزیل قهوه با قیمت های متفاوت از ارزان تا گران وجود دارد و به دیگر کشور ها صادر می شود‌.

راهنمای خرید قهوه برزیلی اسپرسو

راهنمای خرید قهوه برزیلی اسپرسو در هنگام خرید قهوه برزیلی اسپرسو باید به نکاتی توجه کنیم. در ادامه مبحث شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم.

قهوه ای که برای تهیه اسپرسو استفاده می شود، بهتر است از نظر رست نسبت به انواع دیگر قهوه، بیشتر باشد. در واقع درجه رست آن بهتر است دارک باشد. هنگام خرید حتماً از درجه رست قهوه اطلاع یابید.

لازم نیست برای تهیه قهوه اسپرسو حتماً از قهوه گران قیمت استفاده کنید. درست کردن این نوشیدنی لوکس با قهوه ارزان قیمت نیز امکان پذیر است. هنگام خرید قهوه اسپرسو توجه داشته باشید، نیازی نیست قهوه تک خاستگاه باشد زیرا قیمت آن گران تر است.

در هنگام خرید قهوه اسپرسو برزیلی به کیفیت قهوه توجه کنید، اندازه دانه های قهوه اسپرسو درشت تر است.

توجه به بو قهوه اسپرسو از نکات مهم هنگام خرید است. به علت بالا بودن رسدت قهوه اسپرسو، بوی این محصول به تلخی می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *