دانه قهوه عربیکا

بازار فروش دانه قهوه عربیکا با کیفیت ممتاز

قهوه عربیکا را خوش طعم ترین و پرفروش ترین قهوه در جهان می دانند که دارای خواص بسیار زیادی هم می باشد و به علت این که اغلب در شرایط سخت کوهستانی رشد می یابد، قیمت بیشتری هم دارد.

بازار فروش دانه قهوه عربیکا با کیفیت ممتاز در کشور ما بسیار داغ است و به خاطر پرطرفدار بودن این نوع قهوه، افراد زیادی اقدام به واردات قهوه عربیکا و عرضه آن در سطح کشور می کنند و توانسته اند سود بسیار خوبی هم کسب نمایند.

بازار فروش دانه قهوه عربیکا با کیفیت ممتاز

منظور از دانه قهوه عربیکا چیست؟

منظور از دانه قهوه عربیکا چیست؟ همانطور که گفته شد دانه قهوه عربیکا یک نوع قهوه بسیار ممتاز و پرطرفدار محسوب می شود که ظاهر آن ها با انواع دیگر قهوه کمی متفاوت می باشد و به این گونه است که دانه های آن به صورت تخت بوده که یک خط با انحنایی در وسط آن وجود دارد و با کمی دقت می توانید آن را از سایر قهوه ها تشخیص دهید.

شاید برای شما جالب باشد که دلیل نام گذاری این قهوه به عربیکا چه چیزی بوده که باید بدانید دلیل آن زادگاه این قهوه است که در گذشته معمولا در بعضی از مناطق یمن کشت می شده است و برای همین عده زیادی از مردم آن را به قهوه عربی می شناسند، اما امروزه در نقاط مختلف دنیا این نوع قهوه کشت و عرضه می شود که در حال حاضر بهترین آن ها را دانه قهوه خارجی برزیل تشکیل می دهد.

دانه قهوه عربیکا دارای ویژگی های خاصی می باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•این قهوه دارای عطر بی نظیر و طعم فوق العاده ای می باشد.

•میزان کافئین در قهوه عربیکا بسیار کمتر از نمونه های دیگر است.

•قند موجود در این قهوه کمی بیشتر از سایر قهوه ها است که میزان ترش بودن آن را هم کمتر می کند.

•مقاومت زیادی در برابر آسیب های محیطی و آفت ها دارند که طول عمر آن ها را بیشتر می کند.

•بیش از 70  درصد قهوه های موجود در دنیا را این نوع قهوه تشکیل داده است.

•دانه های قهوه عربیکا دارای شکل بیضی مانند هستند و قیمت آن ها تفاوت زیادی با سایر قهوه ها دارد و گرانتر می باشد.

راهنمای خرید دانه قهوه عربیکا مرغوب

راهنمای خرید دانه قهوه عربیکا مرغوب برای خرید قهوه عربیکا حتما به بسته بندی آن دقت نمایید و از برچسب بهداشت روی آن مطمئن شوید.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار بگیرد، داشتن یک سوپاپ برای بسته بندی می باشد که باعث می شود از ورود هوا به داخل پاکت جلوگیری شود و نیز گازهای مضر ایجاد شده در قهوه ها را هم خارج می کند.

برای خرید دانه قهوه عربیکا مرغوب باید از آن اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین و باکیفیت ترین نوع آن را خریداری نمایید و توصیه می شود که حتما آن را از مراکز معتبر و معروف تهیه کرده تا از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *