ما را با دیگران به اشتراک بگذارید

این محصول از این بازرگانی حذف شده است.

لطفا سوال نفرمایید

آدامس تریدنت اصلی با انواع طعم های میوه ای و … برای فروش عمده در این سایت عرضه می شود. قیمت خرید آدامس های خارجی با طعم های جور در این مرکز به صورت دست اول و روزانه ارائه می شود و با توجه به وابستگی قیمت این تنقلات خارجی به نرخ ارز، توجه داشته باشید که قیمت های خرید عمده آدامس و … را به صورت روزانه دریافت نمایید.

سال 1960، مصادف با تولید اولین محصولات آدامس تریدنت می باشد که به صورت سه آنزیمه به منظور جلوگیری از رسوب دندان ها تولید شده است و نامگذاری آن به تریدنت نیز به معنی همین سه آنزیم می باشد.

چهار سال بعد، تولید کنندگان آدامس های تریدنت، تصمیم به حذف شکر از ترکیب این تنقلات را نمودند و در نتیجه به عنوان اولین برند تولید کننده [highlight color=”red”]آدامس های بدون شکر[/highlight] شناخته شد.

آدامس تریدنت اصلی

استفاده از الکل شکر در تولید آدامس های تریدنت سبب می شود تا عاملی برای محافظت از دندان ها باشد و پایین آوردن پی اچ دهان از جمله وظایف اصلی این آدامس ها خواهد بود.

[toggle title=”آدامس تریدنت ساخت کجاست؟” state=”open”]آمریکا کشور تولید کننده آدامس های تریدنت می باشد اما امروزه نمونه های تقلبی آن توسط چین و دیگر کشورها نیز در حال تولید است.[/toggle]

انواع طعم های مختلف آدامس تریدنت

معروف بودن آدامس های تریدنت به دوست دندان ها، سبب شده تا در مدت زمان کوتاهی در بازار جهانی پخش شود و تنوع طعم های آن نیز از دیگر شاخصه های مثبت این نوع تنقلات محسوب می شود و طعم آدامس های تریدنت شامل:

 • آدامس بادکنکی
 • آدامس اکالیپتوس
 • آدامس انار
 • آدامس استوایی
 • آدامس پرتقالی
 • آدامس تمشک
 • آدامس توت فرنگی
 • آدامس دارچینی
 • آدامس نعنا
 • آدامس هندوانه
 • آدامس بلوبری
 • آدامس نعنا یخی
 • آدامس هندوانه طالبی

آدامس تریدنت اصلی

تشخیص آدامس تریدنت اصلی

یکی از دغدغه های خریداران عمده آدامس های تریدنت، بحث اصلی بودن این آدامس ها می باشد که در این زمینه نیز به سادگی با کمی بررسی برروی بسته بندی های این محصول، می توان پی به اصلی و یا تقلبی بودن این آدامس ها برد.

داشتن بارکد آمریکا که با کد صفر شروع می شود از جمله مواردی است که با دقت برروی آن می توان پی به اصلی یا تقلبی بودن آدامس های تریدنت برد.

همچنین آدامس های اصلی تریدنت دارای نوشته هایی درشت برروی بسته بندی می باشند و این در حالی است که آدامس های تقلبی، نوشته های ریزتری را چاپ نموده اند.

آدامس تریدنت اصلی

آدامس تریدنت حلال است؟

بسیاری از مصرف کنندگان آدامس های تریدنت، همواره نگران حلال و یا حرام بودن این تنقلات هستند که در این زمینه نیز باید بیان شود که الکل استفاده شده در تولید این آدامس ها، مربوط به الکل شکر می باشد و با توجه به درصد پایین آن، از نظر مراجع تقلید نیز مشکلی وجود ندارد.

با توجه به آزمایش های متعددی که برروی آدامس های خارجی تریدنت انجام شده است، سلامتی و بهداشت این نوع خوراکی ها نیز تایید شده تا بتوان آن را در بازار مصرفی کشور با اطمینان بیشتری عرضه نمود.

آدامس تریدنت اصلی

[toggle title=”آدامس تریدنت موجب نازایی می شود؟” state=”open”]این موضوع تنها یک شایعه ای می باشد که توسط برخی افراد به منظور تخریب این برند در بازار، پخش شده و هیچ سند رسمی، این موضوع را تایید نکرده است.[/toggle]

پخش انواع آدامس تریدنت اصلی

واردات انواع آدامس های خارجی تریدنت از سمت گناوه انجام می شود و ارسال این نوع آدامس ها از اصفهان به تمامی شهرها به سادگی امکان پذیر شده است. از همین رو پخش عمده آدامس تریدنت با انواع طعم های جور در کارتن هایی با بسته بندی پانزده عددی که در هر بسته نیز دوازده عدد آدامس قرار دارد در این سایت قابل انجام خواهد بود.

آدامس های اصل تریدنت با طعم های معرفی شده از امکان ارسال به تمامی شهرها برخوردار می باشد و می توانید بهترین قیمت ها را از طریق این مرکز دریافت نمایید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.